Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Рейтинги, думки та інформація про навчальні заклади

ТЕМА: Бюджет чи контракт

Бюджет чи контракт 8 років 7 місяців тому #2499

  • Alice
  • Alice аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 95
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 2
У рейтингу до вишу, куди хочеться більш за все я зараз 998 з 1209 вступників. Як гадаєте, чи вдасться туди хоча б на контракт потрапити? :unsure:
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Бюджет чи контракт 8 років 7 місяців тому #2500

  • Николай
  • Николай аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 73
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
А ти як гадаєш? Взагалі-то зараз це тільки думки, не більше. Все залежатиме від того, наскільки цей вуз та спеціальність престижні - тобто скільки тих, хто вступить на бюджет дійсно принесуть оригінали документів...Але дивлюся, немало хто хоче туди також вступити - заяв вистачає!
Також ймовірність твого навчання на контракті залежатиме від ліцензійного обсягу - це головне. І про це обов'язково треба дізнатися до подання документів, аби тобі не запропонували відрахуватися десь на 4-му курсі навчання.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Бюджет чи контракт 8 років 7 місяців тому #2505

  • Uvarova
  • Uvarova аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 49
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 2
Я щось не зрозумію...На сайті вищого навчального закладу одна кількість бюджетних місць, а на сайті вступу - інша. Кому вірити? :ohmy:
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Бюджет чи контракт 8 років 7 місяців тому #2506

  • Ольга
  • Ольга аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Дописи: 171
  • Подяка отримана: 11
  • Репутація: 0
Uvarova пише:
Я щось не зрозумію...На сайті вищого навчального закладу одна кількість бюджетних місць, а на сайті вступу - інша. Кому вірити? :ohmy:

Взагалі-то ці цифри повинні співпадати, але якщо ні, то треба довіряти офіційному сайту вступу. Бо інформація на ньому з Міністерства освіти та науки міститься, а на сайті вищого навчального закладу могли навмисно більше бюджетних місць написати, щоб документів більше подавали. Хоча є також інформація, що кількість бюджетних місць збільшено!
Краще за все зателефонуй до приймальної комісії університета та запитай про причину.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

нагору