Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Особливості тестування з кожного предмету, приклади завдань та відповіді.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8

ТЕМА: Українська мова та література

Українська мова та література 10 років 3 місяців тому #24

  • Taras
  • Taras аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 48
  • Подяка отримана: 6
  • Репутація: 0
Намагаюся підготуватися до укр.мови та літ-ри...Не знаю з чого почати і як все вивчити...
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Українська мова та література 10 років 3 місяців тому #26

  • Iryna Popova
  • Iryna Popova аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Дописи: 12
  • Подяка отримана: 5
  • Репутація: 0
Підготовку до тесту з укр. літератури почніть з:
1) перечитайте всі необхідні твори, принаймні у скороченому вигляді;
2) перечитайте критику до визначених творів (це полегшить розуміння заданої теми);
3) зосередьтесь на описі героїв (сюжет і так запам'ятаєте), на ставленні автора до них та на проблемах, які він підіймає. Це допоможе не лише відповісти на тестові запитання, але і добре написати твір, краще аргументувати свої думки і навести потрібний приклад з літератури.
4) коротко конспектуйте твір, що читаєте ( ідея, імена головних героїв та їх опис) - перед іспитом перечитаєте і згадаєте увесь твір.
5) вивчіть на пам’ять всі вірші, які передбачені навчальною програмою - процетуєте їх у тій чи іншій мірі у творі, і високий бал гарантовано.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Яна, Farida

Українська мова та література 10 років 3 місяців тому #53

  • Dune
  • Dune аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 10
  • Репутація: 0
Щоб швидко повторити літературу, знайдіть в інтернеті короткий зміст потрібних творів, а також опис головних героїв у цитатах. Для перевірки, нехай, наприклад, ваш друг називає вам будь-який твір з програми ЗНО, а ви перераховуйте головних персонажів і давайте їм характеристику. Вивчіть всі псевдоніми українських письменників.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Українська мова та література 10 років 3 місяців тому #54

  • Іван
  • Іван аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 68
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
У тестах завжди є теми, завдання по яких регулярно повторюються. З фонетики потрібно повторити уподібнення приголосних звуків і йотовані голосні («я», «ю», «є», «ї»), по лексиці - пароніми (перелік є в підручнику за 10-й клас), а по морфології - рід незмінних іменників, ступені порівняння прикметників, відмінювання числівників, написання прислівників і наказовий спосіб дієслів і особисті закінчення в них. Ще обов'язково перегляньте подвоєння приголосних, вивчіть якомога більше фразеологізмів і потренуйтеся визначати тип і розбирати пропозиції. Не забувайте про пунткуацію - напишіть парочку диктантів, визначте слабкі місця і їх штудуйте.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Українська мова та література 10 років 2 місяців тому #61

  • Ольга
  • Ольга аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Дописи: 171
  • Подяка отримана: 11
  • Репутація: 0
Тарас, звернись до програми ЗНО та продивись, в яких з перелічених тем ти не впевнений. Коли зрозумієш свої "пробіли" в знаннях, починай готуватися - систематизувати інформацію так, як зручно та зрозуміло тобі. Коли ти сам створюєш таблиці, схеми та конспекти, ти сам краще запам`ятовуєш цю інформацію.
Не читал деяких творів - у тебе ще є достатньо часу, щоб зайнятися читанням!
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Українська мова та література 10 років 2 місяців тому #63

  • Анна
  • Анна аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 103
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Так-так! я завжди роблю свої власні конспекти. Звичайно, ми до всіх екзаменів готуємося разом із друзями. Кожен із нас готує частину нової теми, а потім ми всі разом її обговорюємо. Я вважаю цей спосіб підготовки найефективнішим!
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8

нагору