Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Особливості тестування з кожного предмету, приклади завдань та відповіді.

ТЕМА: Географія ЗНО 2016

Географія ЗНО 2016 8 років 1 місяць тому #2692

  • Катя
  • Катя аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 1
  • Репутація: 0
Усім привіт! Я готуююся до зно з географії і часом на певну тему хотілося б подивитися цікаве відео, однак з цим дійсно проблема. Усе що мені вибивало в пошуку ютуб - це або тематичні презентації, або дуже короткі відео. Можливо хтось теж зіштовнувся з такою проблемою, що порадите, де шукати нові джерела?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Географія ЗНО 2016 8 років 1 місяць тому #2698

  • Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Катя пише:
Усім привіт! Я готуююся до зно з географії і часом на певну тему хотілося б подивитися цікаве відео, однак з цим дійсно проблема. Усе що мені вибивало в пошуку ютуб - це або тематичні презентації, або дуже короткі відео. Можливо хтось теж зіштовнувся з такою проблемою, що порадите, де шукати нові джерела?

Катя, ЗНО з географії у 2015 році здавало 60 тисяч, а з мови та літератури - 270 тисяч, тому з твого предмета так небагато додаткової інформації, ні відео, ні уроків. Зазвичай, беруть довідники: ось тут зібрані ті автори, які минулорічні ЗНОшники і вчителі радять як хороші: «Правильні» підручники для підготовки до ЗНО
Наскільки я чула, читала, то ЗНО з географії нескладне, довідника чи збірника, як правило, вистачає.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

нагору