Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Особливості тестування з кожного предмету, приклади завдань та відповіді.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Предмети для вступу

Предмети для вступу 3 років 11 місяців тому #2621

• Олександр
  • Олександр аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Доброго дня!
Хочу дізнатися, коли вже будуть відомо, які сертифікати ЗНО будуть потрібні для вступу...Бо незабаром вже й реєстрація, а нічого не відомо :unsure:
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Предмети для вступу 3 років 11 місяців тому #2622

• Elina
  • Elina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 46
  • Подяка отримана: 1
Олександр пише:
Доброго дня!
Хочу дізнатися, коли вже будуть відомо, які сертифікати ЗНО будуть потрібні для вступу...Бо незабаром вже й реєстрація, а нічого не відомо :unsure:

Так про це ж на сайтах вузів мають писати. Якщо в нетерпіж - подвони до приймальної комісії - спитай їх))

Предмети для вступу 3 років 11 місяців тому #2623

• Олександр
  • Олександр аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Подяка отримана: 3
Elina пише:
Так про це ж на сайтах вузів мають писати. Якщо в нетерпіж - подвони до приймальної комісії - спитай їх))
Тут ще питання в тому - готуватися до цих незалежних тестувань чи ні. Бо за півроку краще розпочинати підготовку, ніж за 3 місяці...Коли буде останній строк коли виші можуть оприлюднити ці списки для кожної спеціальності? Щоб я знав, чи варто вже про це турбуватися, чи це так у всіх університетах.
А взагалі, може знаєте, що треба здати, щоб стати лікарем - одні кажуть біологію та хімію, інші говорять, що можна і фізику іноді...

Предмети для вступу 3 років 11 місяців тому #2630

• Христя
  • Христя аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
Олександр пише:
Тут ще питання в тому - готуватися до цих незалежних тестувань чи ні. Бо за півроку краще розпочинати підготовку, ніж за 3 місяці...Коли буде останній строк коли виші можуть оприлюднити ці списки для кожної спеціальності? Щоб я знав, чи варто вже про це турбуватися, чи це так у всіх університетах.
А взагалі, може знаєте, що треба здати, щоб стати лікарем - одні кажуть біологію та хімію, інші говорять, що можна і фізику іноді...
Может, надо будет сдавать химию, а может, и физику. Но биологию - почти со 100% вероятностью скажу, что нужно будет сдавать! Надеюсь, у ты с этим предметом на "ты". А вот одну из естественных наук придется подучить! Скорее всего, это будет химия, но все индивидуально - выбор предметов определяется внутри вуза.
Так что скоро будут выкладывать предметы для поступления, следи и регистрируйся соответственно!

Предмети для вступу 3 років 11 місяців тому #2631

• Elina
  • Elina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 46
А мій друг ІТ-шником хоче стати. Каже, що це - найперспективніша професія майбутнього. Йому теж треба до ЗНО з фізики готуватися?

Предмети для вступу 3 років 11 місяців тому #2632

• Христя
  • Христя аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
Elina пише:
А мій друг ІТ-шником хоче стати. Каже, що це - найперспективніша професія майбутнього. Йому теж треба до ЗНО з фізики готуватися?

Согласна, потребность в ИТ-специалистах есть и сейчас. Нужно все больше специалистов. Это интересная, но мне кажется, сложная специальность. Мой старший брат-программист много времени проводит за компьютером и сам учится многому.
Я видела тут отличную подборку специальностей и предметов, которые вам интересны. Возможно, вам это поможет))
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

string(303) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"35.175.191.168"}"
нагору