Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Як це бути студентом
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: З чого починається студентство?

З чого починається студентство? 9 років 7 місяців тому #1798

  • Іван
  • Іван аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 68
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Привіт! Як тільки я подав документи до вузу, мене попередили, що це ще не все - мені мають зателефонувати, коли приходити на практику перед навчанням. Хтось мені пояснить, що це таке?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

З чого починається студентство? 9 років 7 місяців тому #1799

  • Анна
  • Анна аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 103
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Іван пише:
Привіт! Як тільки я подав документи до вузу, мене попередили, що це ще не все - мені мають зателефонувати, коли приходити на практику перед навчанням. Хтось мені пояснить, що це таке?

Зовсім не дивно, що тебе попередили про проходження літньої практики. Навіть, добре, що попередили, адже іноді таке буває - нічого не кажуть у приймальній комісії, а коли вступники вже мають плани на літо, - дзвонять і кажуть, що у вас ще літня практика перед першим курсом. Тому тобі сказали заздалегідь! :)
Взагалі, навчальна або професійна практика є у всіх студентів. Після 3-го та 4-го курсів вона зазвичай проводиться на виробництві, а що стосується практики перед першим курсом, то вона більше схоже на шкільну - там треба пофарбувати, там допомогти текст набрати, там ще в чомусь допомогти. Але в цьому є свої переваги - після такої практики абітурієнти вже більше орієнтуються в корпусах університету, знайомляться з деякими викладачами. А тому не мають вигляд "загублених" з початку навчального року.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

З чого починається студентство? 9 років 7 місяців тому #1800

  • illona
  • illona аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 68
  • Подяка отримана: 5
  • Репутація: 0
А якщо абітурієнти поділяються на тих, хто проходить практику та тих, хто не проходить - виявляється, що не всім потрібно її проходити? Тобто вона не обов'язкова?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

З чого починається студентство? 9 років 7 місяців тому #1801

  • Анна
  • Анна аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 103
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
illona пише:
А якщо абітурієнти поділяються на тих, хто проходить практику та тих, хто не проходить - виявляється, що не всім потрібно її проходити? Тобто вона не обов'язкова?

Літня практика перед першим курсом обов'язкова для всіх абітурієнтів, які вступили за кошти держзамовлення. Абітурієнтам-контрактникам проходити практику не обов'язково, точніше їм про неї навіть не скажуть.
До речі, багато речей, які наближують вчорашніх абітурієнтів до студентства. Я вже не можу дочекатися, коли настане цей день, тому багато розпитувала про студентське життя сестру та друзів, які вже навчаються в університетах. І один із друзів порекомендував мені подивитися цікаву підбірку відео - як від статусу "абітурієнт" перейти до іншого статусу "студент". І чи дійсно "абітурієнт" - це діагноз? Подивіться, не пошкодуєте!
Останнє редагування: 9 років 7 місяців тому від Анна.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

З чого починається студентство? 9 років 7 місяців тому #1845

  • Іван
  • Іван аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 68
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Класне відео! B)
До речі, я пройшов практику в університеті. Все добре, я живий-здоровий :P Мені навіть сподобалося проходити практику на своєму факультеті. Так випало, що я кожного дня робив щось нове - то текст набирав, то парти фарбував, то документи перебирав...Багато всього різного! Але мені чомусь це було зовсім не напряжно! Навпаки, я ще до початку навчального року познайомився з класними хлопцями та дівчатами з мого факультету та не тільки. І викладачі мені теж подобаються...але не прям всі, ну то ще подивимося - головне, щоб оцінки гарні ставили)))
Але головне, що я "виніс" з практиці - це дізнався про команду КВН. Виявляється, вона на моєму факультеті. Я завжди за неї вболівав, а тепер зможу стати її частиною. Це неймовірно!
Адміністратор заборонив доступ на запис.

З чого починається студентство? 9 років 6 місяців тому #1872

  • illona
  • illona аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 68
  • Подяка отримана: 5
  • Репутація: 0
Ось минули вже два навчальні тижні :) Мені подобається бути студенткою, а вам? Хто тепер відповість на питання "З чого починається студентство?"
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

нагору