Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Маєш запитання: став експертам ЗНО

ТЕМА: Вступ до ВНЗ

Вступ до ВНЗ 7 років 10 місяців тому #2836

  • Дар’я
  • Дар’я аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 5
  • Репутація: 1
Доброго вечора. Скажіть будь ласка, якщо будуть результати ЗНО з української мови 165-170, а з математики 140 б., чи можливо буде вступити до ВНЗ? Якщо так, то підскажіть будь ласка такі заклади.
(не враховуючи ще майбутні екзамени з англійської і біології) просто турбують ці МОЖЛИВІ результати з математики
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Вступ до ВНЗ 7 років 10 місяців тому #2839

  • Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Дар’я пише:
Доброго вечора. Скажіть будь ласка, якщо будуть результати ЗНО з української мови 165-170, а з математики 140 б., чи можливо буде вступити до ВНЗ? Якщо так, то підскажіть будь ласка такі заклади.
(не враховуючи ще майбутні екзамени з англійської і біології) просто турбують ці МОЖЛИВІ результати з математики

Дар'я, тобі ніхто зараз точної відповіді на твоє запитання не дасть. Чому?
1. Твій вступ залежить від твого конкурсного бала, який складається з усіх балів ЗНО, які вуз вимагає, а це 3 предмети + середній бал атестата. Все помножене на коефіцієнти, а сума і буде конкурсним балом. Поки ти не здаси всі предмети взагалі щось важко говорити. Чим вищі бали - тим більше дверей відчиняється.
2. Твій вступ залежить від вибраного вузу/вузів. Якщо конкурсний бал не дуже високий, тоді велика ймовірність вступу у менш рейтингові/популярні вузи. Якщо високий - у більш рейтингові. Конкретні заклади тобі навряд чи візьметься хтось радити. А якщо й порадять, то все одно вибір і вся відповідальність за нього - на тобі, а не на них.

Зорієнтуватись ти можеш зараз хіба що на сайті abit-poisk.org.ua. На ньому ти можеш визначити свою ймовірність вступу у певний вуз. Або подивитись, з якими балами в той чи інший вуз пройшли абітурієнти минулого року. Меню у верхньому кутку сайта.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Дар’я

Вступ до ВНЗ 7 років 10 місяців тому #2852

  • Elina
  • Elina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 46
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
Дар’я пише:
Доброго вечора. Скажіть будь ласка, якщо будуть результати ЗНО з української мови 165-170, а з математики 140 б., чи можливо буде вступити до ВНЗ? Якщо так, то підскажіть будь ласка такі заклади.
(не враховуючи ще майбутні екзамени з англійської і біології) просто турбують ці МОЖЛИВІ результати з математики

Мені здається, що на контракт ти пройдеш, а ось з бюджетом - не знаю! Навіть, цікаво :huh: Спробуй подати документи до не дуже престижних вишів - може, пощастить!))
Адміністратор заборонив доступ на запис.

нагору