Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Маєш запитання: став експертам ЗНО

ТЕМА: ЗНО

ЗНО 5 років 6 місяців тому #2792

• Женя
  • Женя аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 1
  • Репутація: 0
Сколько мне надо времени что бы подготовится к истории?!На данный момент уровень средний.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

ЗНО 5 років 5 місяців тому #2822

• Elina
  • Elina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 46
  • Подяка отримана: 2
Женя пише:
Сколько мне надо времени что бы подготовится к истории?!На данный момент уровень средний.

Оце ти надумав готуватися! Якщо середній рівень, то середнім він вже і залишиться. Вище голови не стрибнеш, як то кажуть...

ЗНО 5 років 5 місяців тому #2823

• Ольга
  • Ольга аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Дописи: 171
  • Подяка отримана: 11
Женя пише:
К истории нужно постоянно готовиться. С одной стороны понимание истории очень важно, но с другой стороны "львиную" долю подготовки к ЗНО по истории занимает изучение дат. А их зазубрить очень сложно важно их тоже понимать.
А для этого нужно уловить взаимосвязь событий, тогда и с датами будет гораздо проще. Играй в ассоциации :)
Спробуй прочитати про визначних осіб тут: znoclub.com/istoriya-ukrainy/839-pidgoto...-zavantazhennya.html, про пам'ятні місця. І нарешті - дати!
Успіхів тобі! Приділяй по декілька часів щодня, бо часу замало!

ЗНО 5 років 5 місяців тому #2824

• Христя
  • Христя аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 1
А якщо я теж щось не дуже встигаю підготуватися до ЗНО з історії, можна скласти її на додатковій сесії?

ЗНО 5 років 5 місяців тому #2825

• Ольга
  • Ольга аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Дописи: 171
  • Подяка отримана: 11
Христя пише:
А якщо я теж щось не дуже встигаю підготуватися до ЗНО з історії, можна скласти її на додатковій сесії?
На жаль не можна скласти ЗНО на додатковій сесії всім абітурієнтам. Ті, хто будуть брати участь у додатковій сесії, повинні мати поважні причини це робити.
До поважних обставин належать:
- хвороба (запевнена довідкою)
- навчання в період основної сесії за кордоном;
- учасники АТО та переселенці.
Якщо у вас інша причина, яку ви вважаєте поважною, та можете довести її наявність, зверністься до свого регіонального центру!

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.236.239.91"}"
нагору