Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Маєш запитання: став експертам ЗНО

ТЕМА: Після закічення школи

Після закічення школи 5 років 11 місяців тому #2610

• Андрій
  • Андрій аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 2
  • Репутація: 0
Привіт. В мене виникло питання щодо ЗНО 2016 .Я закінчив школу 2013 і я хочу в цьому році здавати ЗНО . Якщо здаєш ЗНО з деяких придметі , то це іде як ДПА але в мене є атестат . Мені потрібнощось ще здати крім цих придметів ( мат., фізики , історії та мови)?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Після закічення школи 5 років 11 місяців тому #2611

• Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Андрій пише:
Привіт. В мене виникло питання щодо ЗНО 2016 .Я закінчив школу 2013 і я хочу в цьому році здавати ЗНО . Якщо здаєш ЗНО з деяких придметі , то це іде як ДПА але в мене є атестат . Мені потрібно щось ще здати крім цих придметів ( мат., фізики , історії та мови)?

Привіт!
Тобі потрібно здавати лише ті предмети ЗНО, які вимагає вуз на вибрану спеціальність. І все. В тебе вже є атестат, тому ніякого відношення до ДПА ти вже не маєш, як і до обов'язкових предметів, які треба для атестату.
Питання залишається поки в даті, коли ти будеш здавати мову, математику та історію. Поки повідомляють, що ці ЗНО будуть проходити в травні, всі інші - в червні. Але це пов'язано саме з тим, щоб встигнути оголосити результати випускникам шкіл до випуску. Швидше за все, що так буде для всіх, хто здаватиме ЗНО, оскільки двічі його проводити дорого. Або, як варіант, випускники шкіл здаватимуть у травні, а інші - під час додаткової сесії у червні-липні (термін проведення ЗНО: 5 травня - 10 липня)
Як тільки будуть уточнення з цього приводу, відразу повідомлю.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Андрій

Після закічення школи 5 років 11 місяців тому #2616

• Kira
  • Kira аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 4
  • Репутація: 0
Привет. Я закончила школу в этом году( 2015) и хочу сдавать следующее ЗНО. Но я сменила фамилию( в связи с разводом) и атестат у меня на другой фамилии, как мне подавать документы?

Після закічення школи 5 років 11 місяців тому #2617

• Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Kira пише:
Привет. Я закончила школу в этом году( 2015) и хочу сдавать следующее ЗНО. Но я сменила фамилию( в связи с разводом) и атестат у меня на другой фамилии, как мне подавать документы?
В такому разі потрібно до конверту з усіма необхідними документами для реєстрації на ЗНО вкласти ще копію документа, який засвідчує зміну прізвища, на копії написати від руки "Згідно з оригіналом", поставити власний підпи, а тоді відправляти всі документи на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти.
Якщо зміна відбувається після одруження, тоді додають копію свідоцтва про одруження. А якщо навпаки, (якщо я правильно розумію, то ви змінили прізвище на дівоче), тоді - копію свідоцтва про розлучення.

string(309) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.236.239.91"}"
нагору