Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Маєш запитання: став експертам ЗНО

ТЕМА: Скільки предметів можна здавати на ЗНО у 2016 році

Скільки предметів можна здавати на ЗНО у 2016 році 8 років 6 місяців тому #2528

Якщо я хочу стати лікарем, то мені потрібно здати 3 обов'язкові ЗНО, тобто укр. мова та література, історія чи математика, та іноземна мова для ДПА. Додатково мені ще потрібні ЗНО з біології та хімії, фізики. То скільки максимум можна здавати ЗНО в 2016 році?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Скільки предметів можна здавати на ЗНО у 2016 році 8 років 6 місяців тому #2529

  • Elina
  • Elina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 46
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
Єлизавета пише:
Якщо я хочу стати лікарем, то мені потрібно здати 3 обов'язкові ЗНО, тобто укр. мова та література, історія чи математика, та іноземна мова для ДПА. Додатково мені ще потрібні ЗНО з біології та хімії, фізики. То скільки максимум можна здавати ЗНО в 2016 році?

Та хто ж його знає, як буде цього року! Минулого року 4 ЗНО було максимально.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Скільки предметів можна здавати на ЗНО у 2016 році 8 років 6 місяців тому #2530

  • Ольга
  • Ольга аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Дописи: 171
  • Подяка отримана: 11
  • Репутація: 0
Єлизавета пише:
Якщо я хочу стати лікарем, то мені потрібно здати 3 обов'язкові ЗНО, тобто укр. мова та література, історія чи математика, та іноземна мова для ДПА. Додатково мені ще потрібні ЗНО з біології та хімії, фізики. То скільки максимум можна здавати ЗНО в 2016 році?

За останньою інформацією мало, що змінилося в системі ЗНО 2016 року в порівнянні до попереднього року: так само абітурієнтам треба буде обрати 4 предмети з 16-ти можливих. Яких саме - дивись відповідь на ЗНО-порталі.
Який саме предмет ЗНО тобі буде потрібен за твоєю спеціалізацією - це краще дізнатися у вищому навчальному закладі, до якого збираєшся вступати. Логічно, що майбутнім медикам знадобиться ЗНО з одного з цих предметів. Вимоги до сертифікатів обов'язково будуть узгоджені із загальними правилами проведення ЗНО, а перелік предметів буде відомий до початку реєстрації. Отже, слідкуй за новинами!
Адміністратор заборонив доступ на запис.

нагору