Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Маєш запитання: став експертам ЗНО
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ТЕМА: Документи на реєстрацію.

Документи на реєстрацію. 9 років 3 місяців тому #2040

  • Таня
  • Таня аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 5
  • Репутація: 0
Якщо в мене день народження в січні, чи маю право я реєструватись на зно по свідоцтву про народження? Які документи ще потрібні?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Документи на реєстрацію. 9 років 3 місяців тому #2041

  • Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Таня пише:
Якщо в мене день народження в січні, чи маю право я реєструватись на зно по свідоцтву про народження? Які документи ще потрібні?
Таня, таке, звичайно, передбачено, і це не поодинокий випадок. Свідоцтво про народження підійде, тому що на момент реєстрації іншого документа, який посвідчує особу, і немає. Опираючись на ту процедуру, яка була в минулому році - а це невелика програмка, яка буде відкриватись на офіційному сайті УЦОЯО testportal.gov.ua/ з 5 січня 2015 року, то там буде можливість вибрати документ, а потім і відправити його копію у листі з іншими.
Які ще документи? Ось тут повна відповідь на це запитання з опорою на 2014 рік: Документи для реєстрації на ЗНО Тут і про свідоцтво сказано.
Скоріше за все, що процедура реєстрації докорінно не зміниться і цього року.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Документи на реєстрацію. 9 років 3 місяців тому #2057

  • illona
  • illona аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 68
  • Подяка отримана: 5
  • Репутація: 0
Таня пише:
Якщо в мене день народження в січні, чи маю право я реєструватись на зно по свідоцтву про народження? Які документи ще потрібні?

Відсутність паспорту ще ніколи не була причиною неможливості здачі ЗНО. Я здавала тестування минулого року, і 3 мої однокласниці реєструвалися на ЗНО зі свідоцтвом про народження. Але це можливо тільки тоді, коли в тебе ще дійсно немає паспорту. А якщо ти реєструватимешся в січні, і день народження в тебе тоді ж, ти ще фізично не встигнеш отримати паспорт.
Все буде добре! Приймуть у тебе документи :)
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Документи на реєстрацію. 9 років 3 місяців тому #2078

  • Николай
  • Николай аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 73
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
Нарешті з'явилася інформація про процедуру реєстрації на ЗНО в 2015 році! Цього року вона відбудеться в 3 етапи.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Таня

Документи на реєстрацію. 9 років 3 місяців тому #2099

  • Uvarova
  • Uvarova аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 49
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 2
Привет! Надеюсь, я в нужную тему попала.. Дело в тому, что одна моя знакомая нигде не учится - школу она несколько лет назад закончила и пошла работать. А сейчас только надумала поступать. Как ей в таком случае подать справку с места учебы? :unsure:
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Документи на реєстрацію. 9 років 3 місяців тому #2100

  • Ольга
  • Ольга аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Дописи: 171
  • Подяка отримана: 11
  • Репутація: 0
Uvarova пише:
Привет! Надеюсь, я в нужную тему попала.. Дело в тому, что одна моя знакомая нигде не учится - школу она несколько лет назад закончила и пошла работать. А сейчас только надумала поступать. Как ей в таком случае подать справку с места учебы? :unsure:

Это вполне нормальное желание, и твоя знакомая не одна такая. Когда поступит, она узнает, что многие абитуриенты, как и она закончили школу несколько лет назад, а решили поступать только в этом году. Зато это осознанное желание!
Единственный минус для выпускников прошлых годов, так это то, что ЗНО нужно заново сдавать. Я так понимаю, для нее это совсем не проблема.
Так вот, ей для регистрации понадобится копия атестата. А в остальном она должна зарегистрироваться также, как и другие абитуриенты, заполнив регистрационную карту и отправив в региональный центр перечень документов .
Это нужно сделать с 5 января до 20 февраля. Удачи!
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

нагору