Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Розпочали підготовку до тестування? Вам сюди.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ТЕМА: Самостійна підготовка

Самостійна підготовка 5 років 8 місяців тому #95

• karina
  • karina аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 8
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Якщо ви впевнені в своїх силах і вмієте здобувати знання, то самостійний спосіб підготовки до зовнішнього тестування може виявитися найбільш ефективним.
Під час самостійної підготовки до ЗНО краще виконувати побільше різних тестових завдань. Їх можна знайти на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти і ВНЗ України, на спеціалізованих web-порталах. Виконуючи тестові завдання, контролюйте, скільки часу у вас займає пошук відповідей.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Катя

Самостійна підготовка 5 років 8 місяців тому #96

• Катя
  • Катя аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 9
  • Подяка отримана: 7
При самостійній підготовці важливий психологічний настрій. Психологи радять ефективно готуватись до ЗНО:
1. Плануйте завтрашній день. Заведіть блокнотик, у який щовечора записуйте, що вам треба зробити завтра. І обов’язково перевіряйте, чи все із запланованого встигли.

2. Зменште час перегляду телевізора. Ваше життя набагато цікавіше, ніж життя героїв серіалу чи події у світі. Якщо станеться щось глобальне, то ваші друзі, родичі сповістять вас. Не забувайте, вам ще потрібно багато встигнути для свого зоряного майбутнього! Переконайтесь: життя без телевізора є!

3. Навчіться відпочивати. Відпочинок теж потрібно занести до списку важливих справ. Тільки після доброго відпочинку, прогулянки відновиться ваша розумова працездатність і здатність запам’ятовувати складний навчальний матеріал.

4. Оптимальна тривалість заняття повинна складати 30-40 хвилин. Максимум уваги досягається після 10-15 хвилин від початку роботи. Тривалість перерв у першій половині дня не повинна перевищувати 5-10 хвилин. У другій половині дня тривалість кожної наступної перерви збільшуйте на 5 хвилин.

5. Переводьте увагу з одного заняття на інше. Зміна видів роботи усуває одноманітність.

6. Визначте пріоритети. Почніть свій день із вирішення важливого завдання. Менш важливі справи залиште на завтра.

7. Відмовтеся від будь-яких стимуляторів: кава, міцний чай, енергетичні напої. Нервова система і без цього перенапружена, не варто перевантажувати її ще більше.

8. Будьте впевнені у власних силах! Ви розумна, цілеспрямована людина, яка в змозі подолати будь-які труднощі.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Абитуриент , Александр, slutsacid, Віталіна, Євгеній

Самостійна підготовка 5 років 8 місяців тому #99

• Абитуриент
  • Абитуриент  аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 9
  • Подяка отримана: 1
Самостійно Ви можете робити:

- читати підручники (більше, ніж написано у підручнику, на тестах запитувати не будуть);

- розв’язувати розрахункові задачі та мовні вправи (за підручниками чи посібниками);

- читати твори і критику до них;

- вивчати на пам’ять поезію;

- проходити тести попередніх років (щоб звикнути до формату тестування);

- робити конспекти вивчених тем, тезові нотатки, схеми, таблиці (це дозволить систематизувати знання);

- працювати з атласами і картами;

- спілкуватися (вести дебати) на тему вивченого матеріалу з другом, товаришем, який також готується до ЗНО;

- повторювати матеріал;

- тренуватися писати твори.

Самостійна підготовка 5 років 8 місяців тому #137

• Анна
  • Анна аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 103
Я збиралася готуватися до тестування самостійно...До речі, дякую за ваші безцінні поради для самостійної підготовки. Але нещодавно я наштовхнулася на цю статтю, де описується, що самостійна підготовка неефективна. Що ви думаєте з приводу цього?

Самостійна підготовка 5 років 8 місяців тому #220

• Bogdan
  • Bogdan аватар
  • АВТОНОМНО
  • Junior Member
  • Дописи: 35
  • Репутація: 1
Я думаю, багато в чому то правда. Ну, як можна самому все розпланувати, продумати і КОНТРОЛЮВАТИ!!! то майже нереально в тому випадку, якщо хочеться багато балів заробити. А якщо так - по-середньому, тоді можна і самому. Все ж, в принципі, залежить від того рівня на якому ти стоїш перед підготовкою до ЗНО.

Самостійна підготовка 5 років 8 місяців тому #221

• denis
  • denis аватар
  • АВТОНОМНО
  • Junior Member
  • Дописи: 39
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 1
Думаю найправильніший 3 пункт
- буває складно самому змусити себе братися за підручники.
Стільки відмазок можна знайти, щоб не сідати за книжки. :lol: постійно хотітиметься відкладати на "потім", а те "потім" дивись уже перед ЗНО. Так що, мабуть, треба щоб хтось напрягав, тоді буде толк.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

string(310) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.231.228.109"}"
нагору