Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Розпочали підготовку до тестування? Вам сюди.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Підготовчі центри: плюси та мінуси

Підготовчі центри: плюси та мінуси 5 років 8 місяців тому #89

• denis
  • denis аватар
  • АВТОНОМНО
  • Junior Member
  • Дописи: 39
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 1
Готуюся до ЗНО... Самостійно не виходить...Обираю підготовчий центр...Чи варто? Який краще?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Підготовчі центри: плюси та мінуси 5 років 7 місяців тому #286

• Bogdan
  • Bogdan аватар
  • АВТОНОМНО
  • Junior Member
  • Дописи: 35
  • Подяка отримана: 3
Є курси підготовки до ЗНО, при університетах, а також приватні, наприклад, ці курси. Тут швидше вибір має базуватись на:
  • місці їх розташування - підходить чи не підходить
  • кількості учнів у групах
  • чи підходить графік занять
  • ціна
  • треба відвідати і вирішити, чи подобаються працівники, вчителі
Скажемо, питання смаку, ціни і адреси.
Щодо курсів при вузах - то вони ще й обіцяють додаткові бали при вступі, 20-30, як хто. Теж непогано. Плюси - це завжди плюси. Щодо їх ефективності можна трохи сумніватись, бо там викладачі працюють. Якось так.

Підготовчі центри: плюси та мінуси 5 років 7 місяців тому #354

• denis
  • denis аватар
  • АВТОНОМНО
  • Junior Member
  • Дописи: 39
  • Подяка отримана: 2
Я розумію, що питання смаку, ціни і адреси. Тільки як от перевіряти якість підготовки там? На жаль, знайомих, у кого б запитати, не маю. А рекламі вірити, купуватись на неї... я так думаю.

Підготовчі центри: плюси та мінуси 5 років 6 місяців тому #357

• Іван
  • Іван аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 68
  • Репутація: 0
Який збіг! Мій друг Сашко місяць тому розпочав готуватися на курсах "ZNOUA" місяць тому. У нього в школі була погана підготовка до української мови, тому ці курси стали для нього дійсно корисними. Але як на мене, головне, що він з радістю їх відвідує- каже, там дуже приємна атмосфера на заняттях та цікаві викладачі.
Я теж гадаю...можливо, запишусь на курс для підготовки до ЗНО з фізики.

Підготовчі центри: плюси та мінуси 5 років 6 місяців тому #358

• Анна
  • Анна аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 103
  • Репутація: 0
Денис, зараз існує багато навчальних методів. І я навіть не знаю, які обрати.
Але я нещодавно прочитала статтю, в якій висвітлюються ефективні та неефективні навчальні методи. До перших відноситься метод поетапного засвоєння матеріалу та практичні вправи. Дивись чому за цим посиланням.
Тому моя думка така - обирай такі навчальні курси, в яких робиться акцент на практичні вправи - на вирішення пробних тестів або вивчення матеріалу в ігровій формі.
Шкільні лекції, як на мене, занадто нудні. І не треба обирати курси, на яких ти знов будеш сидіти на конспектувати слова вчителя.

Підготовчі центри: плюси та мінуси 5 років 6 місяців тому #359

• Tatiana
  • Tatiana аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 71
При виборі будь-яких навчальних курсів я завжди намагаюся здобути неформальні відклики тих, хто вже навчався на цих курсах. Можна знайти групу в соціальних мережах або спитати у знайомих.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

string(310) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.231.228.109"}"
нагору