Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Розпочали підготовку до тестування? Вам сюди.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Як краще готуватися

Як краще готуватися 5 років 10 місяців тому #47

• Olexander
  • Olexander аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 17
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 0
Матеріал читайте 2-3 рази, потім усно його повторіть (можна й про себе його переказати, але ефективність буде нижчою!). Це дозволить Вам одразу виявити прогалини у наявних знаннях і допоможе визначити що ще раз треба буде вивчити або повторити.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Як краще готуватися 5 років 10 місяців тому #48

• Diana
  • Diana аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 52
Я веду конспекти. У такий спосіб, по-перше, повторюю пройдений матеріал, по-друге – це дозволяє відокремити основне від другорядного. Головне – не зловживати. Конспектую лише основне - виділяю основну думку та події.

Як краще готуватися 5 років 10 місяців тому #49

• denis
  • denis аватар
  • АВТОНОМНО
  • Junior Member
  • Дописи: 39
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 1
Коли я повторюю пройдений матеріал, то складаю тезисні плани вивчених тем. Тобто розгорнутий план, що містить не лише основні положення, але й логічну систему доказів кожного з них. Я думаю, що напередодні проходження тестування це допоможе мені “освіжити” знання.

Як краще готуватися 5 років 9 місяців тому #69

• Анна
  • Анна аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 103
  • Подяка отримана: 3
Коли я була ще в 5-ому класі, вже чула про незалежне тестування. Тому ще тоді почала вести спеціальний зошит для своєї майбутньої підготовки. Там у мене є важливі записи за темами тестування. Зараз я дуже рада за свою передбачливість!

Як краще готуватися 5 років 9 місяців тому #75

• Tatiana
  • Tatiana аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 71
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 1
Я вже здавала ЗНО. Я обрала підготовчі курси, тому що не можу сконцентруватися на вивченні матеріалу самостійно. У мене завжди була висока мотивація до навчання, коли я бачила, що люди теж прагнуть знань і вступу до університету. З одного боку, вони мене "заряджали" емоційно, а з другого, я розуміла, що кожен із них - мій потенційний конкурент при вступі до вузу. Це дійсно мотивує до навчання!

Як краще готуватися 5 років 9 місяців тому #76

• illona
  • illona аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 68
  • Подяка отримана: 5
Найважливішим при підготовці до ЗНО є атмосфера, в якій навчаєшся. Я можу навчатися тільки в повній тиші наодинці. Сама роблю конспект, потім його перечитую, наступного дня ще раз його півторюю. А після вивчення кожної з тем проходжу он-лайн тести для оцінки знань.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

string(303) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon.com, Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"35.175.191.168"}"
нагору