Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Розпочали підготовку до тестування? Вам сюди.

ТЕМА: Списування - чи реально це?

Списування - чи реально це? 4 років 3 місяців тому #2467

• Alice
  • Alice аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 95
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 2
Привіт! Давно хотіла запитати абітурієнтів - чи реально списувати на ЗНО? А тепер незалежні тестування майже скінчилися, і моє питання має бути актуальним ;)
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Списування - чи реально це? 4 років 3 місяців тому #2468

• Uvarova
  • Uvarova аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 49
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 2
Alice пише:
Привіт! Давно хотіла запитати абітурієнтів - чи реально списувати на ЗНО? А тепер незалежні тестування майже скінчилися, і моє питання має бути актуальним ;)

Мне тоже было интересно...Я решила испробовать на ЗНО по биологии, которое мне вряд ли пригодится при поступлении. Дело было так - я почитала кучу форумов о списывании на экзамене, даже на портале статейку нашла об этом. Думаю, надо попробовать. Наделала шпор, положила их под юбку, но списать мне так и не удалось :( Смотрители ЗНО все время тестирования стояли, и пристально на нас смотрели. А мне казалось, что они на меня беспрерывно смотрят! Короче, переволновалась я больше из-за шпаргалок, чем по поводу недостатка знаний. Через 10-15 минут решила забыть про шпаргалки и надеяться на свои силы. Думаю, неплохо написала биологю :)

Списування - чи реально це? 4 років 3 місяців тому #2473

• Marina
  • Marina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 67
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Uvarova пише:
Alice пише:

Мне тоже было интересно...Я решила испробовать на ЗНО по биологии, которое мне вряд ли пригодится при поступлении. Дело было так - я почитала кучу форумов о списывании на экзамене, даже на портале статейку нашла об этом. Думаю, надо попробовать. Наделала шпор, положила их под юбку, но списать мне так и не удалось :( Смотрители ЗНО все время тестирования стояли, и пристально на нас смотрели. А мне казалось, что они на меня беспрерывно смотрят! Короче, переволновалась я больше из-за шпаргалок, чем по поводу недостатка знаний. Через 10-15 минут решила забыть про шпаргалки и надеяться на свои силы. Думаю, неплохо написала биологю :)

У мене схожа ситуація, але я завжди так роблю. Я завжди перед будь-яким іспитом готую собі шпаргалки. Тільки не для того, щоб списувати з них на іспиті, а просто для того, щоб краще запам'ятати матеріал. Коли пишеш - ти повторюєш та запам'ятовуєш додатковий раз. Чому б не скористатися такою можливістю?!
А на іспиті списувати, як на мене, це вже занадто. Хоча б тому, що всі готувалися, а тут я буду порушувати правила - це не моє.

Списування - чи реально це? 4 років 3 місяців тому #2469

• Николай
  • Николай аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 73
  • Подяка отримана: 1
Alice пише:

Я не намагався навіть, а мій однокласник казав, що без проблем йому це вдалося. Не питав тільки його, як саме...Цікаво ще історії почути))))

Списування - чи реально це? 3 років 8 місяців тому #2694

• Віка
  • Віка аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 4
Я могла цього року спокійно списати на зно з української мови та літератури. Бо в аудиторії була мій репетитор з англійської мови. А інший викладач взагалі за нами не дивився,бо сиділа куняла)

Мій однокласник також казав що списав на укр) проте його результат виявився 148 балів) замало як для того, хто"списав")

Ще мій знайомий хотів списати на англ мові, проте його засікли й вигнали з аудиторії. Він не зміг вступити у нас й звалив в Польшу)

Отак от)

Списування - чи реально це? 11 місяців 6 днів тому #3068

• Юлія
  • Юлія аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 2
НЕ ЗНАЮ

string(310) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.231.228.109"}"
нагору