Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Розпочали підготовку до тестування? Вам сюди.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Курси при вузах

Курси при вузах 4 років 7 місяців тому #2268

• Ira
  • Ira аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 5
  • Репутація: 0
Думаю, чи є толк йти на курси при вузах, щоб отримати реально високий бал на ЗНО? Мені здається, що максимум користі з них - це додаткові бали при вступі, і все. Хто в Києві на які ходив? Порадьте або відмовте мене :P :S
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Курси при вузах 4 років 7 місяців тому #2284

• Alice
  • Alice аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 95
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 2
Ira пише:
Думаю, чи є толк йти на курси при вузах, щоб отримати реально високий бал на ЗНО? Мені здається, що максимум користі з них - це додаткові бали при вступі, і все. Хто в Києві на які ходив? Порадьте або відмовте мене :P :S

Багато курсів у Києві, майже при кожному вузі є курси. Я знаю, що раніше можна було вступити після них на бюджет, а зараз тільки додаткові бали здобути. Я не впевнена, що це того варто...Хоча якщо ти вже визначилася з вищим навчальним закладом, то можеш і на курси до нього записатися, щоб потрошки звикати до атмосфери.
А я була на форумі "Успішний 11-класник" декілька місяців тому, де презентували курси підготовки до ЗНО від команди "ZNOUA". Моя подруга в захваті. Можливо, і тобі сподобаються, варто спробувати.

Курси при вузах 4 років 7 місяців тому #2285

• Uvarova
  • Uvarova аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 49
  • Подяка отримана: 3
Alice пише:
Багато курсів у Києві, майже при кожному вузі є курси. Я знаю, що раніше можна було вступити після них на бюджет, а зараз тільки додаткові бали здобути. Я не впевнена, що це того варто...Хоча якщо ти вже визначилася з вищим навчальним закладом, то можеш і на курси до нього записатися, щоб потрошки звикати до атмосфери.
А я була на форумі "Успішний 11-класник" декілька місяців тому, де презентували курси підготовки до ЗНО від команди "ZNOUA". Моя подруга в захваті. Можливо, і тобі сподобаються, варто спробувати.

Напиши потом, какие у твоей подруги будут результаты на ЗНО. Это будет главным показателем эффективности курсов B)
А я решила сама готовиться, хотя материалами ЗНО-портала все же пользуюсь))
Останнє редагування: 4 років 7 місяців тому від Uvarova.

Курси при вузах 4 років 6 місяців тому #2330

• Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
"Намічається" класна платформа - онлайн підготовка для всіх, хто в Україні і не тільки. Але для всіх, хто захоче здавати тестування:
Онлайн підготовка

12.jpg

Курси при вузах 4 років 6 місяців тому #2332

• Эля
  • Эля аватар
  • АВТОНОМНО
  • Junior Member
  • Дописи: 30
  • Подяка отримана: 4
  • Репутація: 1
Miolya пише:
"Намічається" класна платформа - онлайн підготовка для всіх, хто в Україні і не тільки. Але для всіх, хто захоче здавати тестування:
Онлайн підготовка

12.jpg

А когда она запустится? ЗНО по украинскому уже через неделю?

Курси при вузах 4 років 6 місяців тому #2333

• Uvarova
  • Uvarova аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 49
  • Подяка отримана: 3
Да, ЗНО по украинскому уже в следующую пятницу :huh: Не думаю, что мы успеем подготовиться к украинскому благодаря этому ресурсу. Но идея мне по душе! Надеюсь, ресурс запустят как можно раньше :)
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

string(310) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.231.228.109"}"
нагору