Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Всі зміни, нововведення та новини ЗНО тут
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9

ТЕМА: Нововведення ЗНО

Нововведення ЗНО 5 років 1 місяць тому #1884

• Николай
  • Николай аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 73
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 0
Привіт! Вам не здається, що цього року постійно якісь зміни відбуваються в освіті? Ось цього року вже здавати незалежне тестування, але й досі не зрозуміло, як саме воно буде відбуватися. Нещодавно на вашому ЗНО-порталі дізнався новину від Ігоря Лікарчука, про те, що вступна кампанія 2015 року зазнає ще багато змін. Як тоді нам готуватися?
Пам'ятаю, було таке положення, що для того, щоб внести корективи до умов ЗНО , треба було набагато більше часу.
Давайте сюди писати про всі нововведення, про які дізнаєтеся, щоб ми всі були в курсі подій! :unsure:
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Нововведення ЗНО 5 років 1 місяць тому #1885

• Alice
  • Alice аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 95
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 2
Николай пише:
Давайте сюди писати про всі нововведення, про які дізнаєтеся, щоб ми всі були в курсі подій! :unsure:

Я не розумію, чого ти так хвилюєшся через зміни...Так, цього року відбуваються великі реформи в системі освіті. Цього тільки значить прийняття нового Закону України "Про вищу освіту"! Як на мене, це тільки до найкращого призведе :cheer:

Нововведення ЗНО 5 років 1 місяць тому #1886

• Николай
  • Николай аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 73
  • Подяка отримана: 1
Так я не настільки хвилююся, наскільки думаю, що ж робити...Я просто з початку жовтня вже планував розпочинати підготовку до ЗНО. Можливо, на курси якісь запишуся. А тепер не знаю, чи варто.

Нововведення ЗНО 5 років 1 місяць тому #1887

• illona
  • illona аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 68
  • Подяка отримана: 5
Николай пише:
Так я не настільки хвилююся, наскільки думаю, що ж робити...Я просто з початку жовтня вже планував розпочинати підготовку до ЗНО. Можливо, на курси якісь запишуся. А тепер не знаю, чи варто.

Правильно це ти робиш, що про курси думаєш! Мені вони цього року дуже допомогли. Дуже добра мотивація з'являється, коли записуєшся на курси. А поки що я можу порадити тобі відвідати День відкритих дверей 21 вересня, якщо ти живеш у Києві. Моя сестра теж туди збирається! Сподіваюсь, що експерти зможуть відповісти на всі твої питання та запевнити в тому, що ЗНО ти здаш успішно! Це не менш важливо, ніж традиційна підготовка!
Бажаю успіху!

Нововведення ЗНО 5 років 1 місяць тому #1888

• Marina
  • Marina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 67
  • Подяка отримана: 3
Якщо ми вже вирішили писати новини ЗНО в цю тему, то я нагадаю, що є пропозиція поєднати ЗНО та ДПА. Я навіть ще не знаю, як до цього відноситися...

Нововведення ЗНО 5 років 1 місяць тому #1889

• Alice
  • Alice аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 95
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 2
Мабуть, так буде краще! Раніше повинно було готуватися до двох найважливіших екзаменів, а тепер тільки до одного. Так можна сконцентрувати свої зусилля та підготуватися краще :)
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9

string(310) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.231.228.109"}"
нагору