Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Все, що вас цікавить чи може зацікавити до і після здачі ЗНО.

ТЕМА: ЗНО 2016

ЗНО 2016 3 років 6 місяців тому #2795

• Даша
  • Даша аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 1
  • Репутація: 0
Буду писать ЗНО первый раз, как проходит процедура ?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

ЗНО 2016 3 років 6 місяців тому #2800

• Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Даша пише:

1. Готуєшся.
2. На ЗНО береш собою:
- запрошення-перепустку, яку треба роздрукувати з особистого кабінету: Інформ сторінка
- паспорт/свідоцтво про народження (той документ, за яким реєструвалася)
- Сертифікат ЗНО, який прийшов у листі з підтвердженням реєстрації
- 2 ручки з чорною пастою, байдуже гелеві чи ні
- питна вода у прозорій пляшці без етикетки.
3. Прибути до пункту тестування, який вказаний у запрошенні, треба завчасно, бо за 10 хвилин до початку тестів, нікого не пускають.
4. В аудиторії - покласти особисті речі, куди скажуть. Телефон ВИМКНУТИ взагалі!!! На цьому наголошують, бо стільки разів були проблемні випадки, через які дехто позбувався права здати ЗНО і стати студентом в тому році.
5. Сісти за своє місце, прослухати інструктаж, записати все, що скажуть і де скажуть.
6. Отримати зошит, виконати завдання, а потім перенести їх на бланк/бланки (якщо є ще письмове завдання)
7. Покидати аудиторію можна з дозволу інструкторів, але не пункт тестування, інакше вже не пустять назад.
8. Здати роботу вчасно. Можна раніше, але треба пам'ятати, що твій зошит віддадуть лише після завершення всього часу.
9. Якщо ти - одна з 3 останній учнів в аудиторії, то раніше не випустять, бо всі бланки в присутності 3 учнів мають запаковуватись для відправки на перевірку.
10. Після завершення, отримавши зошит, ідеш/їдеш додому. Наступного дня звіряєшся з результатами, які опублікують на сайті УЦОЯО. Офіційні результати будуть десь через 1-2 тижні в особистому кабінеті.

ЗНО 2016 3 років 5 місяців тому #2820

• Христя
  • Христя аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 1
Даша пише:

А ты разве не сдавала пробное ЗНО ? Процедура же аналогичная :)

ЗНО 2016 3 років 5 місяців тому #2821

• Олександр
  • Олександр аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
Нам оце про останніх трьох людей не казали :ohmy: Буду намагатися скласти раніше. Мені здається, що коли залишаться в аудиторії всього 5 школярів, то всі будуть намагатися поскоріше завершити тести та вийти.
Головне, щоб це не вплинуло на результат! :)
А взагалі-то я не бачу сенсу перевіряти правильні відповіді, бо ЗНО - це рейтингова оцінка. Тебе ж у порівнянні до інших оцінюють, а не за кількістю правильних відповідей, як у школі.

ЗНО 2016 3 років 5 місяців тому #2837

• Anya
  • Anya аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 1
прік

string(310) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.231.228.109"}"
нагору