Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Все, що вас цікавить чи може зацікавити до і після здачі ЗНО.

ТЕМА: ДПА чи ЗНО

ДПА чи ЗНО 4 років 3 тижнів тому #2549

• Христя
  • Христя аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 0
Таку новину нещодавно побачила: znoclub.com/novyny/779-stalo-vidomo-yak-...-shkilni-ispiti.html
Це що значить, що тепер фактично ДПА не буде, тільки ЗНО?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

ДПА чи ЗНО 4 років 3 тижнів тому #2550

• Олександр
  • Олександр аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Подяка отримана: 3
Христя пише:
Таку новину нещодавно побачила: znoclub.com/novyny/779-stalo-vidomo-yak-...-shkilni-ispiti.html
Це що значить, що тепер фактично ДПА не буде, тільки ЗНО?

Та нарешті таке зробили! Ніколи не бачив розумних причин складати і ДПА, і ЗНО. Начебто до незалежного тестування треба готуватися, бо воно важніше, але й хочеться довести, що не дарма в школі 11 років вчився. Атестат хоч і маленьку, але вже ж таки якусь вагу має!
Тому я дуже радий, що тепер можу зосередитися на підготовці до ЗНО! Сподіваюсь, із цим вже не буде зайвих несподіванок :)

ДПА чи ЗНО 4 років 3 тижнів тому #2552

• Elina
  • Elina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 46
  • Подяка отримана: 1
Даже не знаю, будет ли ЗНО в этом году, если сам Игорь Ликарчук, один из создателей ЗНО в Украине и бывший директор УЦОЯО такое пишет. Хотя паниковать, конечно, не хочется..

ДПА чи ЗНО 4 років 10 хвилин тому #2605

• Олександр
  • Олександр аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Подяка отримана: 3
Геть радіти та панікувати - буде у нас і ЗНО, і ДПА. Просто не всі предмети будуть обов'язковими...

string(310) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.231.228.109"}"
нагору