Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Все, що вас цікавить чи може зацікавити до і після здачі ЗНО.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Онлайн підготовка

Онлайн підготовка 4 років 1 місяць тому #2526

• Ira
  • Ira аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 5
  • Репутація: 0
Хто пробував готуватись до ЗНО на різних онлайн сайтах?
В неті знайшла ці:
- «Знання онлайн»
- Prometheus
- EdEra
- Akademia.in.ua
- ZNOUA online
Хтось щось пробував? Може, інші?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Онлайн підготовка 4 років 1 місяць тому #2527

Привіт)) :cheer: особисто я готуюсь до ЗНО на декількох сайтах ..Найкращим я вважаю zno.academia.in.ua/ також користуюсь zno-ua.net/ , (Укр.мова і літ zno.if.ua/ ) ucpa.com.ua(тут дещо безкоштовно , але тут курс з одного предмету коштує 30 грн) online.zno.ua - а на цьому сайті можливо пройти лише 230(здається) тестів..а можна оплатити( 300 грн) і можна пройти 30000 тестів..(там 2 курси)... на першому місці для мене -zno.academia.in.ua/ - безкоштовно, після теми треба проходити тести(тести взяті з програми ЗНО, просто розкидані для зручності по темам)...
Успіхів у підготовці))! :)

Онлайн підготовка 4 років 3 тижнів тому #2531

• Alice
  • Alice аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 95
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 2
Ira пише:
Хто пробував готуватись до ЗНО на різних онлайн сайтах?
В неті знайшла ці:
- «Знання онлайн»
- Prometheus
- EdEra
- Akademia.in.ua
- ZNOUA online
Хтось щось пробував? Може, інші?

Я цього року ЗНО складала. Не про всі ці ресурси чула, та вирішила скористатися одним тільки. Ось обрала останній - ZNOUA, і дуже задоволена якістю онлайн-підготовки та головне - результатами.

Онлайн підготовка 4 років 3 тижнів тому #2532

• Олександр
  • Олександр аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
Такий перелік курсів, навіть не знаю, що й обрати :) Сам просто зараз шукаю оптимальну систему для підготовки до ЗНО, тому дякую за цей тред - він дійсно корисний для мене.
Взагалі-то я планую ходити на підготовчі курси в університеті, а щодо ЗНО, то я поки що активно проходив онлайн-тестування на цьому порталі та яндекс ЗНО
Я такий, що мені складно постійно за однією схемою готуватися, тому я просто шукаю "білі плями" своєї підготовки за допомогою тестувань, а потім вивчаю те, чого не довчив або те, що ми ще не проходили цього року. ;)

Онлайн підготовка 4 років 3 тижнів тому #2533

• Христя
  • Христя аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 1
А хто вже розпочав підготовку, підкажіть - за якими джерелами краще готуватися до гуманітарних предметів, а за якими - до технічних?

Онлайн підготовка 4 років 3 тижнів тому #2539

• Elina
  • Elina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 46
  • Подяка отримана: 1
Я уже не впервые слышу про новую онлайн платформу подготовки к ЗНО. Говорят, готовиться по ней очень интересно. Там есть и бесплатный вариант, но и платный доступен каждому. Кто-то проверял уже? Какие впечатления?
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

string(310) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.231.228.109"}"
нагору