Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Батьки! Об'єднуйтесь, спілкуйтесь, запитуйте.

ТЕМА: Хабарництво у школі...

Хабарництво у школі... 4 років 7 місяців тому #2225

• Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Що можна назвати хабарем, а що ні? Для більшості така річ, як подарунки вчителям на 8 березня, чи організація свята дітям в школі - це не хабар, а що це тоді? Вдячність? :unsure:
Хабарництво: думки та статистика
ЗІ. На щастя, завдяки ЗНО хабарі при вступі стали більш прихованими або й взагалі зникли, тому цей пункт "полегшав".
habar.jpg
Останнє редагування: 4 років 7 місяців тому від Miolya.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Хабарництво у школі... 4 років 7 місяців тому #2243

• Marina
  • Marina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 67
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Miolya пише:
Що можна назвати хабарем, а що ні? Для більшості така річ, як подарунки вчителям на 8 березня, чи організація свята дітям в школі - це не хабар, а що це тоді? Вдячність? :unsure:
Хабарництво: думки та статистика
ЗІ. На щастя, завдяки ЗНО хабарі при вступі стали більш прихованими або й взагалі зникли, тому цей пункт "полегшав".

Хочеться вірити, що завдяки незалежному тестування рівень хабарництва знизився, але я не впевнена в цьому...

Хабарництво у школі... 4 років 7 місяців тому #2244

• Uvarova
  • Uvarova аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 49
  • Репутація: 2
Сложно сказать так однозначно, потому что тема сложная и тем более она сложная, чем более запутанная :)
Я сколько учусь в школе, взятки ни разу не давала. По крайней мере мне так казалось, потому что я никогда не относила "подарки на 8 марта" и прочие взносы в разряд взяток. А ведь частично так и есть, приходится делать то, что вроде бы и добровольно, но на самом деле принудительно. Мы так привыкли, и для нас это нормально. Для меня это тоже нормально, так как у меня в семье нет финансовых проблем. Но вот несколько моих одноклассниц бедные, и для них проблемно выделить деньги на расходы, которых можно избежать. Думаю, подарки должны быть индивидуальными и недорогими. Главное, от души! :)

Хабарництво у школі... 4 років 7 місяців тому #2245

• Alice
  • Alice аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 95
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 2
Як на мене, хабарів на рівні школи має бути якомога менше. А коли ти вже студент і працюєш та можеш заплатити за свій хабар - це твій вибір!

Хабарництво у школі... 4 років 7 місяців тому #2246

• Marina
  • Marina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 67
  • Репутація: 0
Alice пише:
Як на мене, хабарів на рівні школи має бути якомога менше. А коли ти вже студент і працюєш та можеш заплатити за свій хабар - це твій вибір!

Що ти таке кажеш! Позитивно відгукуватися про хабарі - це все одно, що підтримувати їх! В той час, як їх треба звести до мінімуму! Адже, в той час, як один студент дає хабарі, інший втрачає своє право бути студентом!

string(310) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.231.228.109"}"
нагору