Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Батьки! Об'єднуйтесь, спілкуйтесь, запитуйте.

ТЕМА: Корисно почитати

Корисно почитати 5 років 1 місяць тому #1878

• Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Шановні батьки!
Ваше чадо вже виросло, (коли встигло? - коли ви були постійно поруч :) ), і вже готується до самостійного польоту у вуз. Але спершу треба поскладати іспити під назвою ЗНО. Ви будете це робити частково разом з ними. Допомога, контроль, підтримка, фінансування - на ваших плечах, де, власне, і сидить багато років ваше чадо :) .
Раді запропонувати допомогу - цілий розділ на нашому порталі. Читайте та допомагайте своїм дітям якнайкраще здати тестування!

Розділ для батьків

parentandstudent.jpg
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Корисно почитати 5 років 1 місяць тому #1879

• Marina
  • Marina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 67
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Навіть не думала, що розділ для батьків виявиться таким цікавим навіть для мене :) А цю статтю я обов'язково дам почитати своїм батькам, щоб вони не заважали мені готуватися до ЗНО, а тільки допомогали!

Корисно почитати 5 років 1 місяць тому #1880

• Diana
  • Diana аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 52
Marina пише:
Навіть не думала, що розділ для батьків виявиться таким цікавим навіть для мене :) А цю статтю я обов'язково дам почитати своїм батькам, щоб вони не заважали мені готуватися до ЗНО, а тільки допомогали!

А це ти правильно робиш, що починаєш готувати своїх батьків до своєї здачі ЗНО заздалегідь! І чому я раніше про це не подумала...
Знаю, що це звучить смішно, але в багатьох сім'ях це дійсно так - ми здаємо незалежне тестування всією сім'єю. І це не так погано, адже чим більше батьки приділяють часу вашому навчанню, тим більше вони хочуть показати, що вони цінують вас і бажають вам найкращого майбутнього! Не дарма мені вдалося поступити туди, куди я хотіла!
Проте це було не так легко, як здається тепер. Передусім через те, що моя мама намагалася постійно мене контролювати. Їй здавалося, що я не вмію розподіляти свій час на підготовку до ЗНО. Як ми вирішили це питання - поговорили в спокійній обстановці та навіть разом склали розклад моєї підготовки до тестування.
Тепер мої батьки мені цілком довіряють! B)

Корисно почитати 5 років 1 місяць тому #1881

• Іван
  • Іван аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 68
  • Подяка отримана: 3
А ви знали, що не тільки у вас, але й у ваших батьків може виникати "постЗНОшний синдром"? Я сам був у шоці, але таке буває. Ось, дивіться, що це таке: znoclub.com/rozdil-dlya-batkiv/474-pisly...lya-testuvannya.html

string(310) "{"status":"success","country":"United States","countryCode":"US","region":"VA","regionName":"Virginia","city":"Ashburn","zip":"20149","lat":39.0438,"lon":-77.4874,"timezone":"America/New_York","isp":"Amazon Technologies Inc.","org":"AWS EC2 (us-east-1)","as":"AS14618 Amazon.com, Inc.","query":"3.231.228.109"}"
нагору