Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Обговорюємо хто що використовує під час підготовки
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Які ЗНО посібники ви б порадили як хороші?

Які ЗНО посібники ви б порадили як хороші? 10 років 1 місяць тому #165

  • Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Які підручники з підготовки до ЗНО вдалі, а які ні? На вашу думку. І головне - чому?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Які ЗНО посібники ви б порадили як хороші? 10 років 1 місяць тому #167

  • Diana
  • Diana аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 52
  • Репутація: 0
Читаю, що пишуть про жовто-блакитні підручники, ніби то вони хороші. Але бачу, що й такихх вже є декілька. Які вибрати? От найшла 2 приклади. Хто по яких готувався в минулому році? підкажіть?
Долучення:
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Які ЗНО посібники ви б порадили як хороші? 10 років 1 місяць тому #174

  • Іван
  • Іван аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 68
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Я готувався по підручнику першого типу до ЗНО з української мови та літератури. До речі, я ще також відвідував підготовчі курси з цього предмету. Хочу сказати, що результат видався вражаючим - я склав незалежне тестування на "відмінно"!

Цього року я знову збираюся вступати до вузу, тому що минулого року не вийшло вступити туди, куди хотілося. Допоможіть, будь ласка - я не знаю, як краще вибрати підручник для підготовки до незалежного тестування з хімії!
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Які ЗНО посібники ви б порадили як хороші? 10 років 1 місяць тому #175

  • Анна
  • Анна аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 103
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Іван, я також замислилася над тим, щоб здавати ЗНО з хімії цього року. Тому я вже знайшла матеріал для підготовки. На цьому ЗНО -порталі я знайшла й інші цікави новини та поради, але ось зараз скину тобі посилання на підручник з хімії. Ти можеш його завантажити та користуватися. До речі, Іван, щодо підготовки до хімії - знайдеш цікавий та корисний матеріал, сповіси й мені. Я буду чекати.

А взагалі, як на мене, не менш ефективною підготовкою є проходження он-лайн тестувань минулих років. Вчителі нашої школи на мої доросліші друзі діляться зі мною прикладами он-лайн тестів минулих років, та я сподіваюся, що скоро он-лайн тести з`являться також і на цьому порталі.
Останнє редагування: 10 років 1 місяць тому від Анна.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Які ЗНО посібники ви б порадили як хороші? 10 років 1 місяць тому #176

  • Іван
  • Іван аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 68
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Дякую, Анна!
Я скористаюся твоєю порадою. Як тільки я щось знайду з хімії, відпишуся.

Хочу вас тільки попередити щодо підручників - не готуйтеся до ЗНО по старим підручникам. Виявляється, що зміст іноземної мови змінюється. А нам з другом дуже подобався старий підручник з німецької, який мені дістався ще від мого батька...Не робіть цього, адже програма тестування зовсім інакша, аніж зміст старих підручників.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Які ЗНО посібники ви б порадили як хороші? 10 років 1 місяць тому #211

  • Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Кажу від себе. Є серія підручників: ось вона

Особисто я б їх не радила. Залегкі - не відповідають реальним тестам ЗНО. Крім того, тексти постійно повторюються, тільки завдання до них змінюють. Тобто, коли робиш уже надцятий тест, тексти уже читати не потрібно, бо ти їх вже декілька разів читав до того. Як для ознайомлення з типами завдань, підручник непоганий, але залегкий.
Останнє редагування: 9 років 3 тижнів тому від Miolya.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

нагору