Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Обговорюємо хто що використовує під час підготовки
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Чи варто купувати підручники для ЗНО?

Чи варто купувати підручники для ЗНО? 10 років 3 місяців тому #50

  • denis
  • denis аватар
  • АВТОНОМНО
  • Junior Member
  • Дописи: 39
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 1
Усім привіт! У мене таке запитання: я почав підготовку до ЗНО і не знаю, чи купувати мені якісь спеціальні підручники, чи можна обійтися шкільним матеріалом?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Чи варто купувати підручники для ЗНО? 10 років 2 місяців тому #57

  • Ольга
  • Ольга аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Дописи: 171
  • Подяка отримана: 11
  • Репутація: 0
Привіт, Denis!

Як показує практика, купувати підручники необхідно для досягнення високих результатів на ЗНО.
Хоча, з першого погляду, можна не бачити цієї необхідності - все ж таки ЗНО має бути розраховано цілком на шкільну програму. Так, воно дійсно розраховано на знання, які ми здобуваємо в рамках загальної освіти, але реальні набуті знання залежать ще й від педагога, від його вміння зробити акцент на темі, яка входить до складу незалежного тестування.

Спеціалізовані підручники ЗНО є надійними посібниками по підготовці до будь-якого тестування. До того ж, найчастіше наприкінці підручнику автори розміщують пробні тести, аналогічні майбутнім тестам ЗНО.

Але я порадила би тобі не тільки готуватися по підручникам, але й займатися на підготовчих курсах з викладачами-репетиторами. Тоді буде ще більше ефекту та можливості успішного вступу до вузу.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Чи варто купувати підручники для ЗНО? 10 років 2 місяців тому #70

  • Анна
  • Анна аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 103
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Я вже багато займалася з репетитором, тому збираюся купувати підручники та готуватися самостійно.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Чи варто купувати підручники для ЗНО? 10 років 2 місяців тому #74

  • Tatiana
  • Tatiana аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 71
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 1
А мені дуже важко готуватися самостійно, тому я займалася на курсах. Скажу чесно, вони мені дуже допомогли.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Чи варто купувати підручники для ЗНО? 10 років 2 місяців тому #77

  • Diana
  • Diana аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 52
  • Репутація: 0
Я буду здавати ЗНО з історії України. Навіть не знаю, чи потрібно купувати додатковий підручник...Я і так багато додаткового матеріалу читала з історії, тому що сама завжди цікавилася цим предметом. Але вважаю, що треба прочитати програму ЗНО з історії України для того, щоб вирішити, купувати спеціальний підручник чи ні.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Чи варто купувати підручники для ЗНО? 10 років 1 місяць тому #143

  • denis
  • denis аватар
  • АВТОНОМНО
  • Junior Member
  • Дописи: 39
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 1
То виходить, що треба. Але вони такі різні, є з теорією або без. Штампують кожного року, деякі навіть у березні тільки виходять. В мене просто до них довіри нема. Може, краще все-таки по шкільних, ну, і по минулорічних тестах.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

нагору