Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Обговорюємо хто що використовує під час підготовки

ТЕМА: Боюсь Зно з географіі

Боюсь Зно з географіі 9 років 4 днів тому #2275

  • Олена
  • Олена аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 3
  • Репутація: 0
Реально не знаю як готуватись!! взагалі не йде в голову.Як себе переосилити? І якщо почати з квітня до червня є шанс нормально здати чи навіть не братись? Дуже потрібні поради.
Night Rose
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Боюсь Зно з географіі 8 років 10 місяців тому #2379

  • Паша
  • Паша аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 6
  • Репутація: 0
Олена пише:
Реально не знаю як готуватись!! взагалі не йде в голову.Як себе переосилити? І якщо почати з квітня до червня є шанс нормально здати чи навіть не братись? Дуже потрібні поради.
Як це не братись? А на ЗНО вже ж реєструвалась? Декому і місяця перед ЗНо хватає. Я чув, що ЗНО з географії не таке вже важке. Ну, якщо ти його вибрала, то предмет цікавить? а не цікавить, то нащо вибирати...
Як готуватись?
Береш програму за 2015 рік, і проходиш теми, хоч по порядку, хоч різні, які першими на тебе дивляться. До географії багато хто готується по шкільних книжках. Або жовто синіх збірниках тестів, там і теорія є.
Вовка боятися, в ліс не ходити :P
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Боюсь Зно з географіі 8 років 10 місяців тому #2389

  • Alice
  • Alice аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 95
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 2
Олена пише:
Реально не знаю як готуватись!! взагалі не йде в голову.Як себе переосилити? І якщо почати з квітня до червня є шанс нормально здати чи навіть не братись? Дуже потрібні поради.

Так що ти таке кажеш! Готуватися є сенс завжди! Хоча що там готуватися до географії - бери карту, та розглядай її ;)
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Боюсь Зно з географіі 8 років 10 місяців тому #2390

  • Николай
  • Николай аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 73
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
Як на мене, то для досконалої підготовки до ЗНО з географії вам передусім потрібна...логіка! Звісно, в математиці логіка більш потрібна, але й в географії без неї ніяк. Тільки ось в географії нам потрібні ну трошечки знань. Наприклад, ми знаємо, що в Африці екваторіальний клімат. З цього ми логічно можемо передбачити, які рослини там можуть вирощувати, чим люди можуть займатися...Просто зацікавтеся світом. Географія - це наука про нашу дивовижну планету! Не зациклюйтеся на тупому вивченні географічних понять..
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Боюсь Зно з географіі 8 років 10 місяців тому #2391

  • Marina
  • Marina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 67
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Це справді, чим більше ми цікавимося, тим частіше під час підготовки помічаєш, що ти вже це знаєш, і те тобі відомо...До речі, ось я побачила 40 карт, що пояснюють явища світу. Цікавенько!
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Miolya

нагору