Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Рейтинги, думки та інформація про навчальні заклади
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Вступний бал

Вступний бал 10 років 1 місяць тому #111

  • Iryna Popova
  • Iryna Popova аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Дописи: 12
  • Подяка отримана: 5
  • Репутація: 0
Що ви думаєте з приводу заяви "Підвищення прохідного балу до 140 – не перешкода, а стимул для абітурієнтів"?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Вступний бал 10 років 1 місяць тому #134

  • Анна
  • Анна аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 103
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Так, я вважаю це додатковим стимулом для абітурієнтів. Якщо людина прагне навчатися у вищому навчальному закладі, вона повинна розуміти цю відповідальність ще до вступу до нього та готуватися до вступу...Зараз і так багато студентів не вчаться, тому я вважаю таку заяву цілком виправданою. Головне, щоб така умова зберігалася для всіх абітурієнтів, бо я вже начулася про корумпованість українських вузів, де тебе можуть взяти навіть якщо бал сертифікату нижчий за прохідний.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Вступний бал 10 років 1 місяць тому #142

  • denis
  • denis аватар
  • АВТОНОМНО
  • Junior Member
  • Дописи: 39
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 1
Це і перешкода, і стимул. Думаю, більше перше. Бо виходить, що 140 балів - це далеко більше, ніж половина. це по суті 70% від максимуму. І виходить, що вчитися в універі можуть тільки реально розумні. З нашою програмою в школі зараз навіть не знаю, чи то є стимул. то швидше стимул шукати класного репетитора з тих предметів, з яких точно до 140 не дотягнути.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Вступний бал 10 років 1 місяць тому #227

  • Bogdan
  • Bogdan аватар
  • АВТОНОМНО
  • Junior Member
  • Дописи: 35
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 1
А як на мене, то якщо є дуже великі сумніви, що предмет не здасиш на 140, то навіщо його профільним вибирати. Треба, може, шукати інший напрямок. Точно не прешкода, але стимул або спеціальність ретельніше вибирати, або шукати класного репетитора.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Вступний бал 10 років 1 тиждень тому #352

  • denis
  • denis аватар
  • АВТОНОМНО
  • Junior Member
  • Дописи: 39
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 1
Ото ж то. Хоча, як кажуть, ті, хто вже пройшов ЗНО, набрати 140 балів не настільки важко, як здавалося б. Інше в тому, що треба точно більше набирати з профільних предметів. Щоб побороти конкуренцію і пройти в ідеалі на бюджет.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Вступний бал 10 років 1 тиждень тому #360

  • Tatiana
  • Tatiana аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 71
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 1
Я не дуже хвилююся з приводу підвищення прохідного балу. Для тих, хто збирається вступати до вузу на бюджет, треба орієнтуватися на бали, набагато вищі, ніж 140.
Я зараз читаю поради абітурієнтів, яким вдалося скласти ЗНО на 200 балів, і орієнтуюся на них, налаштовую себе на плідну підготовку.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

нагору