Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Рейтинги, думки та інформація про навчальні заклади

ТЕМА: Вступ на медичний

Вступ на медичний 8 років 3 місяців тому #2661

  • Elina
  • Elina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 46
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
Привіт! Гадаю, вступати мені до медичного університету чи ні. Кажуть, це так складно...Не можу зрозуміти, це тільки лякають так чи дійсно на медичному неймовірно складно вчитися?
Може тут є студенти. Чекаю на ваші численні відповіді))
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Вступ на медичний 8 років 3 місяців тому #2662

  • Uvarova
  • Uvarova аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 49
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 2
Elina пише:
Привіт! Гадаю, вступати мені до медичного університету чи ні. Кажуть, це так складно...Не можу зрозуміти, це тільки лякають так чи дійсно на медичному неймовірно складно вчитися?
Може тут є студенти. Чекаю на ваші численні відповіді))

Привет, Элина! я уже на 2ом курсе меда учусь, могу ответить из своего опыта. Да, учиться действительно сложно. Нужно сто-о-олько всего знать, что готовься первый год прожить в стенах университета и библиотеках. С пропусками у нас тоже очень строго! В общем, учеба просто жесть!
С другой стороны, так и должно быть! Будущие врачи должны быть образованными и ответственными. Так что если ты знаешь, что хочешь быть врачом, эти колоссальные усилия будет намного проще приложить к учебе.
Время до регистрации на ЗНО еще есть, так что желаю взвесить все "за" и "против" и правильно определиться со специальностью))
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Дар'я

Вступ на медичний 5 років 4 місяців тому #3084

  • Aksinia
  • Aksinia  аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 1
  • Репутація: 0
Хочу поступити на психотерапевта або на психолога. :blink: Не можу обрати. :pinch: Подобаються обидві професі . Допоможіть обрати. :huh:
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Вступ на медичний 5 років 4 місяців тому #3089

  • Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Aksinia пише:
Хочу поступити на психотерапевта або на психолога. :blink: Не можу обрати. :pinch: Подобаються обидві професі . Допоможіть обрати. :huh:

Варто почитати докладно на форумах чи в соцмережах про обидві. А ще краще - пошукати практикуючих психолога та психотерапевта і розпитати, що цікавить. Психолог, швидше за все, універсальніший варіант)
Адміністратор заборонив доступ на запис.

нагору