Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Рейтинги, думки та інформація про навчальні заклади
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Заочка

Заочка 7 років 11 місяців тому #2808

  • Alexandra
  • Alexandra аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 10
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
так, все вірно, бакалавра достатньо... навіть з дипломом молодшого спеціаліста можна влаштуватись на дуже хорошу посаду... але як досвід показує, що під час скорочення працівників(з метою економії, чи з іншої причини), переваги надаються працівникам з повною вищою освітою, ніж тим, хто має диплом бакалавра...зі мною на потоці досить багато було таких студентів, які після 8 років роботи, і навіть 15 років здобували рівень спеціаліста/магістра тільки через те, що без такого диплому не могли займати вищі посади...
з тих часів, ще коли я закінчувала технікум, щороку піднімалось питання і у ВНЗ говорили, що це- останній рік коли приймають на спеціаліста, з наступного року рівень спеціаліста не будуть присвоювати, а тільки магістра... і так років 5...)
і до цього часу)
Останнє редагування: 7 років 11 місяців тому від Alexandra.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Заочка 7 років 11 місяців тому #2809

  • Uvarova
  • Uvarova аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 49
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 2
Alexandra пише:
так, все вірно, бакалавра достатньо... навіть з дипломом молодшого спеціаліста можна влаштуватись на дуже хорошу посаду... але як досвід показує, що під час скорочення працівників(з метою економії, чи з іншої причини), переваги надаються працівникам з повною вищою освітою, ніж тим, хто має диплом бакалавра...зі мною на потоці досить багато було таких студентів, які після 8 років роботи, і навіть 15 років здобували рівень спеціаліста/магістра тільки через те, що без такого диплому не могли займати вищі посади...
з тих часів, ще коли я закінчувала технікум, щороку піднімалось питання і у ВНЗ говорили, що це- останній рік коли приймають на спеціаліста, з наступного року рівень спеціаліста не будуть присвоювати, а тільки магістра... і так років 5...)
і до цього часу)

Я вважаю, що така ситуація виникає тому, що на багатьох підприємствах забагато працівників. Більшість із них просто "переробляють" роботу за іншими. Саме тому час від часу виникає необхідність у скороченні штату. І коли є вибір, кого скоротити - працівника зі ступенем бакалавра чи взагалі без ступеня або зі ступенем магістра. Звісно, магістра залишать в такому разі. Але якщо ти став гарним спеціалістом навіть із ступенем бакалавра (бо не навчався 5 років, а працював вже), то маю сумніви, що тебе скоротять в такому разі....
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Заочка 7 років 11 місяців тому #2810

  • Христя
  • Христя аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 1
Uvarova пише:
Я вважаю, що така ситуація виникає тому, що на багатьох підприємствах забагато працівників. Більшість із них просто "переробляють" роботу за іншими. Саме тому час від часу виникає необхідність у скороченні штату. І коли є вибір, кого скоротити - працівника зі ступенем бакалавра чи взагалі без ступеня або зі ступенем магістра. Звісно, магістра залишать в такому разі. Але якщо ти став гарним спеціалістом навіть із ступенем бакалавра (бо не навчався 5 років, а працював вже), то маю сумніви, що тебе скоротять в такому разі....

Так, треба прагнути професіоналізму! Я взагалі більше підтримую неформальну освіту :)
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Заочка 7 років 10 місяців тому #2831

  • Alexandra
  • Alexandra аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 10
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
я теж за неформальну освіту... жаль що в Україні топчемося на одному місці в багатьох питаннях, а реформи відбуваються тільки на паперах, а реально - майже не втілені...(
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Заочка 7 років 10 місяців тому #2830

  • Alexandra
  • Alexandra аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 10
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
особисто я не проти залишити людину-професіонала на посаді з нижчим кваліфікаційним рівнем... ;)
але мені здається що Кодекс Законів про Працю не дозволить звільняти людину з рівнем магістра, а на її місце залишити молодшого спеціаліста, чи бакалавра... схиляюся, що 90% Закон на стороні магістрів/спеціалістів, але це питання потрібно досліджувати більше, щоб не бути багатослівною в догадках) :dry:
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

нагору