Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Рейтинги, думки та інформація про навчальні заклади
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Заочка

Заочка 8 років 7 місяців тому #2513

  • Николай
  • Николай аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 73
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
Привіт! А якщо подавати документи на заочну форму навчання, до коли останній строк подання оригіналів і коли потрібно заплатити за навчання? :unsure:
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Заочка 8 років 7 місяців тому #2519

  • Ольга
  • Ольга аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Дописи: 171
  • Подяка отримана: 11
  • Репутація: 0
Николай пише:
Привіт! А якщо подавати документи на заочну форму навчання, до коли останній строк подання оригіналів і коли потрібно заплатити за навчання? :unsure:

На заочну форму навчання зарахування відбувається в ті самі строки, що й на денну контрактну форму навчання. Згідно з датами вступної кампанії 2015 року ви мали подати оригінали документів до вищого навчального закладу до 15 серпня, а вже до 17 серпня мали бути зараховані.
Оплата за навчання відбувається згідно вашої домовленості з університетом, яка міститься в договорі (або контракті). Ви можете заплатити всю суму відразу або платити частинами впродовж навчального року.

Все вийшло?
Останнє редагування: 8 років 7 місяців тому від Ольга.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Заочка 8 років 7 місяців тому #2520

  • Николай
  • Николай аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 73
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
Ольга пише:
Все вийшло?
Так, звичайно! Мене зараховано :cheer: Мені здається, на заочній формі ще краще навчатися - ти це робиш самостійно у вільний для себе час!
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Заочка 8 років 1 місяць тому #2702

  • Alexandra
  • Alexandra аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 10
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
а я на останньому курсі перейшла на заочку, коли хорошу роботу знайшла
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Miolya

Заочка 8 років 1 місяць тому #2703

  • Lina
  • Lina аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 13
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
Alexandra пише:
а я на останньому курсі перейшла на заочку, коли хорошу роботу знайшла

Це нормально, я би сказала, що навіть правильно. Багато хто тримається за той стаціонар так, ніби він сам їм роботу потім знайде. Колишній вік Думаю, кожен студент обовязково має вже працювати як не з 2-3 курсу, то з 4 точно. А якщо зачепився за нормальну роботу, то нема чого жаліти того стаціонару, переходиш на заочне і набираєшся досвіду, що немаловажливо - вже якихось грошей.

В мене в родичів дочка вчилася на стаціонарі, на 3 курсі вийшла заміж (треба було), але до останнього 5 курсу вчилася на стаціонарі, не бачачи, як росте її дитина, а тільки плачучи по вечорах. Чому було не перевестись на заочне, я не розумію. Бо платне? Так є і безплатне заочне. А після закінчення все одно повернулась додому, на просту роботу.
Треба пробувати знайти лазєйки і все буде добре. Є така фраза, якщо тобі погано, некомфортно, ти завжди можеш змінити своє місце, ти ж не дерево.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Заочка 8 років 1 місяць тому #2706

  • Олександр
  • Олександр аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Alexandra пише:
а я на останньому курсі перейшла на заочку, коли хорошу роботу знайшла
Це добре, якщо работу знайти за фахом ще коли в університеті навчаєшся...але ж багато таких, хто уходить на заочку заради якоїсь "простої" роботи - наприклад, в магазині десь чи на промо-акціях, чи вантажником.
Мені здається, краще вже довчитися, ніж міняти "шило на мило" :huh:
Хоча мені роботу ще ніхто не пропонував, тому я навіть не знаю, що буде на 3-4 курсі...
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

нагору