Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Особливості тестування з кожного предмету, приклади завдань та відповіді.

ТЕМА: ДПА у формі ЗНО з іноземної мови відмінено!

ДПА у формі ЗНО з іноземної мови відмінено! 8 років 5 місяців тому #2560

  • Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Сьогодні (9.10.15) стало відомо, що МОН внесло зміни до наказу про проведення державної підсумкової атестації у 2015/2016 навчальному році, відповідно до якого обов'язковий предмет іноземна мова буде проводитись не у формі ЗНО!!!, а у школах у вигляді іспиту!

Ось повна новина: http://znoclub.com/inshe/791-dpa-u-formi-zno-z-inozemnoi-movi-vidmineno.html
Останнє редагування: 8 років 5 місяців тому від Miolya.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

ДПА у формі ЗНО з іноземної мови відмінено! 8 років 5 місяців тому #2594

  • Олександр
  • Олександр аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Miolya пише:
Сьогодні (9.10.15) стало відомо, що МОН внесло зміни до наказу про проведення державної підсумкової атестації у 2015/2016 навчальному році, відповідно до якого обов'язковий предмет іноземна мова буде проводитись не у формі ЗНО!!!, а у школах у вигляді іспиту!

Ось повна новина: http://znoclub.com/inshe/791-dpa-u-formi-zno-z-inozemnoi-movi-vidmineno.html

Я тільки рад цьому! Адже іноземна мова прямо не пов'язана з моєю спеціальністю,яку я обрав для себе ще років п'ять тому. А тому і не намагався англійську вчити. Бо завжди на ЗНО та при вступі більше знання з української вимагають...А тут раптом вирішили - а давайте-ка перевіримо, як абітурієнти іноземною мовою спілкуються! Як на мене, це треба було раніше - кілька років тому попередити. А то тут вже до своїх основних іспитів час готуватися, а ще й англійська навалилася. Тому я дуже радий і вдячний, що цей предмет будемо в школі складати.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

ДПА у формі ЗНО з іноземної мови відмінено! 8 років 5 місяців тому #2595

  • Христя
  • Христя аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 1
Олександр пише:
Я тільки рад цьому! Адже іноземна мова прямо не пов'язана з моєю спеціальністю,яку я обрав для себе ще років п'ять тому. А тому і не намагався англійську вчити. Бо завжди на ЗНО та при вступі більше знання з української вимагають...А тут раптом вирішили - а давайте-ка перевіримо, як абітурієнти іноземною мовою спілкуються! Як на мене, це треба було раніше - кілька років тому попередити. А то тут вже до своїх основних іспитів час готуватися, а ще й англійська навалилася. Тому я дуже радий і вдячний, що цей предмет будемо в школі складати.

Ты так пишешь, как-будто в школе тебе английский не прийдется сдавать... :huh: Или в родной школе и "стены греют"? Ведь экзамен же никто не отменял.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

ДПА у формі ЗНО з іноземної мови відмінено! 8 років 5 місяців тому #2596

  • Олександр
  • Олександр аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Христя пише:

Ты так пишешь, как-будто в школе тебе английский не прийдется сдавать... :huh: Или в родной школе и "стены греют"? Ведь экзамен же никто не отменял.

Я не мав на увазі, що в школі набагато легше тестування складати буде! Тим паче, що додається до тестування ще аудіювання та говоріння: znoclub.com/novyny/795-vidmina-zno-z-ino...ini-ta-naslidki.html Це ж іспит запровадили в школах.
Але я радію тому, що оцінка з іноземної мови буде не в сертифікаті, з яким я матиму йти до університету, а в атестаті. Наскільки я знаю, бал атестату не такий уж і важливий та впливовий, як сертифікатів ЗНО.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

нагору