Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Маєш запитання: став експертам ЗНО

ТЕМА: ДУЖЕ ПОТРІБНА ПОРАДА ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ

ДУЖЕ ПОТРІБНА ПОРАДА ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ 7 років 8 місяців тому #2882

  • Уляна
  • Уляна аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 1
  • Репутація: 0
Я - абітурієнт-2017:) АЛЕ... Є одна проблема. В моїх планах вступати одночасно у два ВУЗи. Перший - маркетинг, другий - заочно на фармак. Після обробки деяких сайтів я дізналась, що на 2017 рік за правилами можна складати вступні іспити лише з 4 предметів. Але виходить, що на менеджмент потрібні укр мова та літ-ра, математика, англ. мова + на фармак біологія та хімія... Разом виходить п'ять. Допоможіть розібратись у цій, так званій, проблемі...
Адміністратор заборонив доступ на запис.

ДУЖЕ ПОТРІБНА ПОРАДА ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ 7 років 7 місяців тому #2883

  • Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Уляна пише:
Я - абітурієнт-2017:) АЛЕ... Є одна проблема. В моїх планах вступати одночасно у два ВУЗи. Перший - маркетинг, другий - заочно на фармак. Після обробки деяких сайтів я дізналась, що на 2017 рік за правилами можна складати вступні іспити лише з 4 предметів. Але виходить, що на менеджмент потрібні укр мова та літ-ра, математика, англ. мова + на фармак біологія та хімія... Разом виходить п'ять. Допоможіть розібратись у цій, так званій, проблемі...

На даний момент я б радила трішки зачекати. В деяких абітурієнтів і в цьому році були подібні ситуації, але в правилах прийому вузи згодом визначали по 2 предмети на вибір. Восени будуть затверджуватись нові правила прийому на 2017 рік, тоді й буде все відомо, скільки предметів ЗНО можна складати в 2017, які предмети вузи вимагають і тд. Щороку є певні зміни, і зараз про щось конкретне говорити трохи рано. А наразі можна починати готуватись, принаймні, до мови та літератури точно)
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Уляна

ДУЖЕ ПОТРІБНА ПОРАДА ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ 3 років 10 місяців тому #3380

  • Саша
  • Саша аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 1
  • Репутація: 0
Прошу надати мені роз'яснення чи є у мене можливість внести зміни до регістрації на ЗНО що до вибору предметів у зв'язку з тим виникла потреба здати екзамен з матиматики як четартий додатковий предмет
Адміністратор заборонив доступ на запис.

нагору