Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Маєш запитання: став експертам ЗНО
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Друга вища освіта, чи треба ЗНО?

Друга вища освіта, чи треба ЗНО? 8 років 1 місяць тому #2699

  • Оксана
  • Оксана аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 2
  • Репутація: 0
Добрий день. Підкажіть, будь-ласка, якщо є закінчена вища освіта за спеціальністю "Облік та аудит", а хочу здобути другу освіти, наприклад, вчитель початкових класів, чи потрібно здавати ЗНО в 2016 році?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Друга вища освіта, чи треба ЗНО? 8 років 1 місяць тому #2700

  • Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Оксана пише:
Добрий день. Підкажіть, будь-ласка, якщо є закінчена вища освіта за спеціальністю "Облік та аудит", а хочу здобути другу освіти, наприклад, вчитель початкових класів, чи потрібно здавати ЗНО в 2016 році?

Ні, ЗНО не потрібно здавати. Друга вища освіта завжди здається на основі першої, і не вимагає вступу разом з випускниками шкіл. Крім того, це завжди скорочений термін навчання, від 2 до 3 років, а не 5, як зазвичай.
Найкраще - це звернутись до того вузу, в який є намір вступати. Там все детально роз'яснять, що і як. Або попередньо раджу прогулятись сайтом цього вузу, на якому теж можна знайти потрібну інформацію.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Друга вища освіта, чи треба ЗНО? 8 років 1 місяць тому #2713

  • Kira
  • Kira аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 4
  • Репутація: 0
Добрый день. Я сейчас учусь в университете на бюджете. но в этом году опять буду сдавать зно и поступать в другой вуз, могу ли я учится в нем на бюджете?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Друга вища освіта, чи треба ЗНО? 8 років 1 місяць тому #2714

  • Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Kira пише:
Добрый день. Я сейчас учусь в университете на бюджете. но в этом году опять буду сдавать зно и поступать в другой вуз, могу ли я учится в нем на бюджете?

Доброго дня)
Якщо мова йде про повторний вступ на 1 курс на бюджет, то з 2015 року це стало можливим, але за однієї умови - потрібно відшкодувати кошти, витрачені на навчання в першому вузі, тоді тебе приймуть на бюджет у другому вузі. (Якщо ж мова йде про переведення, а не зміну спеціальності, то там грає роль академрізниця і внутрішні правила вузу)

Ось додатково, як це можливо, згідно з постановою КМУ №658: Чи можна повторно вступати на бюджет і як?

В будь-якому разі, треба звернутись до НОВОГО вузу і дізнатись умови та деталі повторного вступу на бюджет, тому що на момент навчального року 2015/2016 я зустрічала запитання стосовно фактичного впровадження цієї постанови. І навіть у самих бухгалтерів виникали питання, як нараховувати суму відшкодування і коли вважати, що відшкодовувати нічого не треба (бо таке теж може бути. Повідомляють, що якщо провчився у вузі менше 1 семестра, то нічого відшкодовувати не доведеться, тому що у формулі розрахунку вказується кількість семестрів. Але як це на практиці - треба звертатись до бухгалтерії/деканату/приймальної комісії спочатку свого вузу, оскільки він дає певну довідку, а потім до нового вузу, де остаточно вирішується "доля" відшкодування).
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Друга вища освіта, чи треба ЗНО? 8 років 1 місяць тому #2715

  • Elina
  • Elina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 46
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
А якщо в магістратуру йти до іншого вузу, то також гроші треба буде відшкодовувати?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Друга вища освіта, чи треба ЗНО? 8 років 1 місяць тому #2716

  • Ольга
  • Ольга аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Дописи: 171
  • Подяка отримана: 11
  • Репутація: 0
Elina пише:
А якщо в магістратуру йти до іншого вузу, то також гроші треба буде відшкодовувати?

Ні, з магістратурою справа вже інша. Ти ж коли вступаєш на перший курс, то подаєш заяву на бакалаврат. А магістратура - це вже наступний навчальний ступінь. Тому можеш вступати до будь-якого вишу, маючи диплом бакалавра. Головне, щоб спеціальності ще збігалися.
Це так само, як ти вступаєш до будь-якого вишу після закінчення школи або коледжу. :)
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

нагору