Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Всі зміни, нововведення та новини ЗНО тут
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Відтепер можна вступати на бюджет повторно!

Відтепер можна вступати на бюджет повторно! 8 років 3 місяців тому #2640

  • Христя
  • Христя аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 1
Олександр пише:
Як я розумію, до нічого відшкодовувати не потрібно...Для цього цей закон і ввели, щоб студенти, які обрали "не ту" спеціальність, могли перевчитися, не витрачаючи ці кошти. Оскільки я знаю, раніше такого не було, бо сестра хотіла вступити колись повторно на бюджет. Тому мені теж цікава ця тема, і я вважаю це нововведення справедливим. Бо дуже важко визначитися зі спеціальністю відразу після школи.
Я, начебто, знаю куди хочу вступити, але це більше виходить із того, які предмети в школі у мене краще йдуть...
Тому бажаю, щоб у тебе все вийшло!

По-видимому, да, действительно не нужно будет возмещать деньги за первую специальность. Только я не совсем понимаю этой реформы и не вижу ее важности.
К выбору специальности нужно подходить ответственно. Я еще в младших классах поняла, что хочу писать сочинения. Вот у меня даже была возможность попробовать себя в журналистике. Если "примерять" на себя специальность до поступления в вуз, то таких ситуаций почти не возникало бы.
Но надеюсь, что выбор второй специальности стал для тебя осознанным. Тоже интересно узнать ответ :)
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Відтепер можна вступати на бюджет повторно! 8 років 3 місяців тому #2641

  • Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Іванна пише:
Дякую, з нетерпінням чекатиму)
Отримала відповідь, пояснення стосовно повторного вступу. Воно грунтується на тлумаченні цитати ".. не завершили навчання за певним ступенем освіти і бажають повторно здобувати вищу освіту за тим самим ступенем освіти за державним замовленням ". Тобто "за тим самим ступенем освіти" не мається на увазі за тією ж спеціальністю, а за тим самим ступенем. Приклади ступенів: бакалавр, спеціаліст, молодший спеціаліст, магістр. Тому в разі повторного вступу за таким самим ступенем, потрібно відшкодовувати кошти.
Для того й була затверджена ця постанова, щоб можна було повторно вступити. якщо стало зрозуміло, що теперішнє навчання "не твоє".
В такому разі рекомендовано звернутись до приймальної комісії того вузу, до якого є бажання вступити у 2016 році, адже якщо і буде відшкодування, то вже через цей новий вуз.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Іванна

Відтепер можна вступати на бюджет повторно! 8 років 3 місяців тому #2643

  • Іванна
  • Іванна аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 5
  • Репутація: 0
Короче говоря, мне нужно будет вернуть деньги за 4 года обучения, что для меня не реально. Все, надежд больше нет)
Но хотя бы знаю, что у меня есть еще шанс поступить на бюджет на магистра, например, все верно?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Відтепер можна вступати на бюджет повторно! 8 років 3 місяців тому #2642

  • Іванна
  • Іванна аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 5
  • Репутація: 0
А я знаю, что раньше можно было повторно поступать на бюджет (есть такая знакомая, сейчас учится на втором курсе), а сейчас вот нашла такой закон... Так что вы окончательно меня запутали(((
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Відтепер можна вступати на бюджет повторно! 8 років 3 місяців тому #2644

  • Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Іванна пише:
А я знаю, что раньше можно было повторно поступать на бюджет (есть такая знакомая, сейчас учится на втором курсе), а сейчас вот нашла такой закон... Так что вы окончательно меня запутали(((

Цю постанову прийняли тільки в серпні 2015 року. Так, раніше ні про яке відшкодування не говорили, і такого не було.
Останнє редагування: 8 років 3 місяців тому від Miolya.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

нагору