Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Всі зміни, нововведення та новини ЗНО тут

ТЕМА: Банк тестових завдань

Банк тестових завдань 8 років 4 місяців тому #2628

  • Elina
  • Elina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 46
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
Щось незрозуміле коїться в УЦОЯО - постійно якісь новини. То ЗНО відміняється, то ні.
Тепер, коли тестування начебто точно вже буде, виявляється, що тестові завдання десь загубилися.
Це значить, що можна в інтернеті вже десь вирішувати завдання, які на ЗНО будуть?
І як ви вважаєте, це взагалі чесно буде - застосовувати ці завдання на тестуванні, коли вони нарешті знайдуться?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Банк тестових завдань 8 років 4 місяців тому #2629

  • Христя
  • Христя аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 1
Elina пише:
Щось незрозуміле коїться в УЦОЯО - постійно якісь новини. То ЗНО відміняється, то ні.
Тепер, коли тестування начебто точно вже буде, виявляється, що тестові завдання десь загубилися.
Це значить, що можна в інтернеті вже десь вирішувати завдання, які на ЗНО будуть?
І як ви вважаєте, це взагалі чесно буде - застосовувати ці завдання на тестуванні, коли вони нарешті знайдуться?
А нам еще в пятницу учитель сообщила эту новость. Даже не знаю, как реагировать. Нам с одноклассниками просто смешно стало - как можно было такую огромную базу потерять. Думаю, это правда, что все о ней бы уже знали, если она была бы в общем доступе. Кстати, кидайте сюда ссылку, если встретите задания из банка тестовых заданий в Интернете :)
Мне кажется, что можно, конечно, их использовать. Только перемешать хорошенько. Ну, попадется тебе парочка заданий, что ты читал - ведь так же может попасться любое задание. Любая подготовка - тоже труд!
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Банк тестових завдань 8 років 3 місяців тому #2652

  • Олександр
  • Олександр аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 47
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
А мене не дуже цікавить - загубився цей банк завдань чи ні. Головне, що ЗНО відбудеться! І це - факт))
Адміністратор заборонив доступ на запис.

нагору