Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Всі зміни, нововведення та новини ЗНО тут
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Програми ЗНО-2016!

Програми ЗНО-2016! 8 років 3 місяців тому #2650

  • Elina
  • Elina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 46
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
Якщо математику доведеться точно складати (бо історію України я взагалі не знаю :) ), то мене цікавить це ЗНО.
Не можу зрозуміти - якщо програми залишаються минулорічні, то тестування з математики також будуть 2-рівневі, як і минулого року?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Програми ЗНО-2016! 8 років 3 місяців тому #2651

  • Ольга
  • Ольга аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Дописи: 171
  • Подяка отримана: 11
  • Репутація: 0
Elina пише:
Якщо математику доведеться точно складати (бо історію України я взагалі не знаю :) ), то мене цікавить це ЗНО.
Не можу зрозуміти - якщо програми залишаються минулорічні, то тестування з математики також будуть 2-рівневі, як і минулого року?

Так, програми ЗНО з усіх предметів залишаються минулорічними. Проте всі тести стануть однорівневими. Практика введення дворівневих тестів незалежного тестування минулого року не виправдала себе. Виявилося, що сертифікати ЗНО поглибленого рівня майже не вимагали через конкуренцію вищих навчальних закладах. А тому в складанні тестів поглибленого рівня у багатьох абітурієнтів просто не було необхідності, в той час, як на підготовку до них витрачалися фінанси.
Тому для підготовки до ЗНО з математики просто користуйтеся минулорічною програмою базового рівня складності.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

нагору