Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Всі зміни, нововведення та новини ЗНО тут
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Результати з української

Результати з української 8 років 10 місяців тому #2403

  • Alice
  • Alice аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 95
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 2
Ось оголосили прохідний бал з української мови та літератури. Нарешті!!! Результати будуть вже завтра.
Але мені ось цікаво, яким чином будуть результати ДПА формуватися? Тобто при підрахунку ДПА будуть враховуватися завдання тільки з мови або з літератури також?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Результати з української 8 років 10 місяців тому #2404

  • Ольга
  • Ольга аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Дописи: 171
  • Подяка отримана: 11
  • Репутація: 0
Alice пише:
Ось оголосили прохідний бал з української мови та літератури. Нарешті!!! Результати будуть вже завтра.
Але мені ось цікаво, яким чином будуть результати ДПА формуватися? Тобто при підрахунку ДПА будуть враховуватися завдання тільки з мови або з літератури також?

Для виставлення балу ДПА з української мови будуть враховані тільки завдання з мови, що логічно. До того, завдань із мови - більшість!
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Результати з української 8 років 10 місяців тому #2405

  • Николай
  • Николай аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 73
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
Я зрозумів, що прохідний бал - 22. Але ніхто не казав - це з 84 завдань чи 104? тільки з мови або з літератури також?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Результати з української 8 років 10 місяців тому #2406

  • Marina
  • Marina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 67
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Николай пише:
Я зрозумів, що прохідний бал - 22. Але ніхто не казав - це з 84 завдань чи 104? тільки з мови або з літератури також?

Якщо ЗНО було з української мови та літератури, то й результати будуть із обох предметів! Прохідний бал буде оцінюватися також із цілого тесту - тобто зі 104 балів. Треба набрати хоча б 22, інакше університета цього року не побачиш! Хоча ця оцінка враховує також і завдання із розгорнутою відповіддю. Тобто, це ще допоможе вам подолати поріг "склав/не склав"! У нас, абітруєнтів, є всі можливості, щоб подолати цей поріг та стати студентами!
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Результати з української 8 років 10 місяців тому #2407

  • Alice
  • Alice аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 95
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 2
А можна самостійно рейтинг свій підрахувати? Кількість рейтингових балів=кількості правильних відповідей?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Результати з української 8 років 10 місяців тому #2408

  • illona
  • illona аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 68
  • Подяка отримана: 5
  • Репутація: 0
Alice пише:
А можна самостійно рейтинг свій підрахувати? Кількість рейтингових балів=кількості правильних відповідей?

Ні, на жаль там все по-інакшому рахується! Умовно кажучи, твій рейтинговий бал - це твоє місце серед інших абітурієнтів. Отже, якщо ти написала дуже добре, але 100 осіб склало ЗНО на відмінно, то вони будуть перед тобою в рейтингу. Тут вже не тільки від тебе залежить, а тому ти сама і не можеш цей свій бал підрахувати. Отаке собі змаганнячко влаштували :P
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

нагору