Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Всі зміни, нововведення та новини ЗНО тут
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Сертифікат ЗНО дійсний лише один рік.

Сертифікат ЗНО дійсний лише один рік. 9 років 5 місяців тому #1913

  • Марина
  • Марина аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 1
  • Репутація: 0
Цього робити не треба!!!! Нізащо!
Це не справедливо по відношенню до абітурієнтів 2014 року, не треба! Ні-ні-ні!
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Сертифікат ЗНО дійсний лише один рік. 9 років 5 місяців тому #1927

  • Diana
  • Diana аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 52
  • Репутація: 0
Марина пише:
Цього робити не треба!!!! Нізащо!
Це не справедливо по відношенню до абітурієнтів 2014 року, не треба! Ні-ні-ні!

Згодна, якось дуже радикально все вийшло все! Я просто теж абітурієнт цього року. Думала, може ще спробую з ним кудись вступити з вступною кампнією, а ні!
Хоча з іншого боку ніхто не заперечує тобі зареєструватися на незалежне оцінювання ще раз. Ти тепер знаєш, як все буває, знаєш, на що звертати увагу, що вивчити, що підтягнути. Це як ще один шанс для тебе! Думаю, якщо б я здавала ЗНО ще раз, я не хвилювалася б так, як минулого - все було нове. В цьому також є перевага абітурієнтів 2014 року.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Сертифікат ЗНО дійсний лише один рік. 9 років 5 місяців тому #1944

  • Николай
  • Николай аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 73
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
А чого взагалі вирішили таке робити? Невже тести минулих років були настільки неякісними? :huh:
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Сертифікат ЗНО дійсний лише один рік. 9 років 5 місяців тому #1945

  • Ольга
  • Ольга аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Дописи: 171
  • Подяка отримана: 11
  • Репутація: 0
Николай пише:
А чого взагалі вирішили таке робити? Невже тести минулих років були настільки неякісними? :huh:

Тести зовнішнього незалежного тестування щороку були різними, але це не означає, що вони були неякісними. Просто кожного року були зміни в програмах ЗНО, і це не могло не вплинути на складність тесту. Головне, що тести одного року були однакові за всіма параметрами програми та характеристики ЗНО, незважаючи на те, здавали абітурієнти незалежне тестування в основну чи додаткову сесію.
Головною причиною прийому Сертифікатів ЗНО тільки 2015 року є зміна системи оцінювання тестів. Отже, 124 бали вже не будуть граничною оцінкою прийому до вищих навчальних закладів. Цей "поріг" замінять на градацію результатів на "здав" чи "не здав" зовнішнє оцінювання.
До того ж, бали ЗНО - це рейтингова оцінка. А тому дуже складно порівнювати рейтингові бали різних років.
Сподіваюсь, ви всі здасте ЗНО!
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Сертифікат ЗНО дійсний лише один рік. 9 років 5 місяців тому #1946

  • Uvarova
  • Uvarova аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 49
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 2
Ольга пишет:
Отже, 124 бали вже не будуть граничною оцінкою прийому до вищих навчальних закладів. Цей "поріг" замінять на градацію результатів на "здав" чи "не здав" зовнішнє оцінювання.

Ну, ладно, пусть заменят систему оценивания. Но кто будут эти люди, решающие сдадим мы ЗНО или нет??? Как теперь узнать, сколько баллов нужно набрать, чтобы пройти этот порог и сдать тестирование?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Сертифікат ЗНО дійсний лише один рік. 9 років 5 місяців тому #1947

  • Marina
  • Marina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 67
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Uvarova пише:
Ну, ладно, пусть заменят систему оценивания. Но кто будут эти люди, решающие сдадим мы ЗНО или нет??? Как теперь узнать, сколько баллов нужно набрать, чтобы пройти этот порог и сдать тестирование?

Визначати прохідний поріг "здав" чи "не здав" буде експертна комісія. Вона буде складатися з професорів, вчених, методистів та вчителів. Експертна комісія буде оцінювати тести не тільки в Києві, але й по всій Україні. Наразі формуються регіональні експертні комісії, в яких можуть вступити бажаючі після процедури відбору.
Есперти будуть визначати тести, на які відповів би малопідготовлений абітурієнт. Це й буде "прохідним балом". А це означає, що цей бал буде різним з різних предметів.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

нагору