Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Все, що вас цікавить чи може зацікавити до і після здачі ЗНО.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Власне висловлювання

Власне висловлювання 7 років 11 місяців тому #2786

  • Вася
  • Вася аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 3
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
як нам розповідав вчитель із укр. мови, головне на власному висл. не розглядати філософську тему. Не старатися написати шедевр та розкрити філософію. Власне висл. будується на чіткому плані, і якщо його немає, твір анулюється, навіть якщо написаний лексично і граматично БЕЗДОГАННО.
Твір повинен мати більше 100 слів - теж головне!
Нам як радили - "пишіть твір як у 5-6 класі, без філософії. Пишіть конкретну відповідь на тему, не старайтеся розібрати правильність того чи іншого, а майте чітку позицію "я погоджуюся" чи "я не погоджуюся", якщо ви виберете "частково погоджуюся", і будете писати роздуми чи вірно чи не вірно це (згідно до теми), то ви більше всього заплутаєтеся у думка, і вийде у вас каша
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Miolya

Власне висловлювання 7 років 11 місяців тому #2788

  • Victoria
  • Victoria аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 6
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
Вася пише:
як нам розповідав вчитель із укр. мови, головне на власному висл. не розглядати філософську тему. Не старатися написати шедевр та розкрити філософію. Власне висл. будується на чіткому плані, і якщо його немає, твір анулюється, навіть якщо написаний лексично і граматично БЕЗДОГАННО.
Твір повинен мати більше 100 слів - теж головне!
Нам як радили - "пишіть твір як у 5-6 класі, без філософії. Пишіть конкретну відповідь на тему, не старайтеся розібрати правильність того чи іншого, а майте чітку позицію "я погоджуюся" чи "я не погоджуюся", якщо ви виберете "частково погоджуюся", і будете писати роздуми чи вірно чи не вірно це (згідно до теми), то ви більше всього заплутаєтеся у думка, і вийде у вас каша

Все правильно вчитель каже. Не можна плутати власне висловлювання для ЗНО з філософським твором. Для власного висловлення є чіткі критерії оцінювання, і чітка структура, про що треба пам'ятати. Ніякої "води", аргументи, власна чітка позиція і правильна письмова мова. От і все.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Власне висловлювання 7 років 7 місяців тому #2884

  • Катерина
  • Катерина аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 2
  • Репутація: 0
я гадаю,що воно найскладніше тим,що треба щось придумати,знати певний твір з укр.літ для прикладу,і час.не можна гаяти ні хвилини
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

нагору