Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Все, що вас цікавить чи може зацікавити до і після здачі ЗНО.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: День ЗНО

День ЗНО 8 років 11 місяців тому #2344

  • Николай
  • Николай аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 73
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
День ЗНО з української наближається! Давайте задавати сюди питання та писати поради, які будуть у нагоді нам саме в день проведення ЗНО.
Так от у мене перше питання - чи має різниця, якою ручкою заповнювати бланки? :huh:
Адміністратор заборонив доступ на запис.

День ЗНО 8 років 11 місяців тому #2345

  • Marina
  • Marina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 67
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Николай пише:
День ЗНО з української наближається! Давайте задавати сюди питання та писати поради, які будуть у нагоді нам саме в день проведення ЗНО.
Так от у мене перше питання - чи має різниця, якою ручкою заповнювати бланки? :huh:

Яка актуальна тема!
Звичайно, є різниця, якою ручкою заповнювати бланки! Обов'язково треба, щоб була чорна гелієва ручка. Маленька порада - купи її вже сьогодні, бо сам розумієш, який буде ажіотаж, коли за день до незалежного тестування з української половина абітурієнтів буде бігати та шукати чорну гелієву ручку :ohmy:
Взагалі, я чула, що не обов'язково брати гелієву, але її комп'ютер краще бачить...Не думаю, що хтось захоче ризикувати ручкою. Буде прикро, якщо ти здобудеш 200 балів на ЗНО, а комп'ютер це не побачить ;)
Останнє редагування: 8 років 11 місяців тому від Ольга.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

День ЗНО 8 років 11 місяців тому #2346

  • Uvarova
  • Uvarova аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 49
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 2
А за какое время до начала тестирования можно будет заходить в аудиторию? Погоду обещают пасмурную, и я не хочу заранее приходить, чтобы там мокнуть под дождем!
Адміністратор заборонив доступ на запис.

День ЗНО 8 років 11 місяців тому #2347

  • Ольга
  • Ольга аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Дописи: 171
  • Подяка отримана: 11
  • Репутація: 0
Uvarova пише:
А за какое время до начала тестирования можно будет заходить в аудиторию? Погоду обещают пасмурную, и я не хочу заранее приходить, чтобы там мокнуть под дождем!

Пускати до аудиторій будуть за 10 хвилин до початку ЗНО, а початок назначений на 11 годину. Але не варто ризикувати через погоду - можливо, ти з-за дощу через калюжу не зможеш перейти, і це тебе затримає...Та що завгодно може статися! Тому краще приходь на місце проведення тестування хоча б за 45 хвилин до його початку. Якщо буде дощитеме, обіцяють всіх абітурієнтів запросити до холу, де також можна очікувати на ЗНО!
Будьте організованими в день ЗНО!
Адміністратор заборонив доступ на запис.

День ЗНО 8 років 11 місяців тому #2357

  • Marina
  • Marina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 67
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Можливо ви це всі знаєте, але повторіть для мене, будь ласка - що ж таки треба обов'язково брати з собою на тестування з української??? :unsure:
Адміністратор заборонив доступ на запис.

День ЗНО 8 років 11 місяців тому #2358

  • Alice
  • Alice аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 95
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 2
Marina пише:
Можливо ви це всі знаєте, але повторіть для мене, будь ласка - що ж таки треба обов'язково брати з собою на тестування з української??? :unsure:

Це нам кожного урока вчителька говорить! Бери з собою:
- запрошення-перепустку
- паспорт або свідоцтво про народження (той документ, що ти вказувала під час реєстрації)
- сертифікат ЗНО.
Це я інформацію на порталі знайшла! Якщо не знатимеш, що не треба брати на тестування, читай тут.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

нагору