Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Все, що вас цікавить чи може зацікавити до і після здачі ЗНО.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Як можна все запам'ятати?

Як можна все запам'ятати? 9 років 1 тиждень тому #2302

  • Uvarova
  • Uvarova аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 49
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 2
Я готовлюсь каждый день, а все равно что-то не получается все зазубрить. Столько материала просто не лезет в голову...Еще и по нескольким предметам одновременно! Поделитесь опытом и советами.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Як можна все запам'ятати? 9 років 3 днів тому #2315

  • Николай
  • Николай аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 73
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
Uvarova пише:
Я готовлюсь каждый день, а все равно что-то не получается все зазубрить. Столько материала просто не лезет в голову...Еще и по нескольким предметам одновременно! Поделитесь опытом и советами.

Все реально! Головне, не поспішати та насолоджуватися процесом навчання, як би смішно це не було)) Але дійсно, уяви начебто ти не просто для ЗНО готуєшся, а повторюєш цю інформацію для себе, зацікався матеріалом. А то якщо просто відповіді заучувати, то ніякого толку від цього не буде. Я вже просто тренувався, який спосіб підготовки найефективніший, на контрольних цього року. І тупо зазубрювання матеріалу приносило геть погані результати, якщо мені не подобалося це і я не розумів, що я вчу.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Як можна все запам'ятати? 8 років 11 місяців тому #2339

  • Петро
  • Петро аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 1
  • Репутація: 0
Хороша порада :)
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Як можна все запам'ятати? 9 років 3 днів тому #2316

  • Marina
  • Marina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 67
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Uvarova пише:
Я готовлюсь каждый день, а все равно что-то не получается все зазубрить. Столько материала просто не лезет в голову...Еще и по нескольким предметам одновременно! Поделитесь опытом и советами.

А ось я побачила цікаві поради на порталі. Там кажуть про розподіл часу...Спробуй, і розповіси, як у тебе виходить готуватися :)

Адміністратор заборонив доступ на запис.

Як можна все запам'ятати? 8 років 11 місяців тому #2324

  • Lina
  • Lina аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 13
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
Запамятати можна все, що треба, якщо те ВСЕ розбити на порції. І не хапатись за все зразу, а по трохи.
Я, наприклад, з української йду по темах в програмі, не сама, а з вчителькою. Сама б на першій темі заснула :cheer: Ну і до кожної вправи роблю. Потім щось типу контрольної, щоб побачити, шо вилетіло, а що лишилось. Нормуль :side:
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Як можна все запам'ятати? 8 років 11 місяців тому #2340

  • Alice
  • Alice аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 95
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 2
Як на мене, для вивчення величезної купи матеріалу головне - це повторення! Можливо, це тільки в мене мозок так настроєний, а можливо, у вас також. Просто хочу поділитися своїм досвідом B)
Так от я можу довго вчити матеріал різними способами - розбивати його по маленьким, частинам, робити перерви для відпочинку та використовувати всі інші поради, про які я тільки не читала! Але якщо я не візьму наступного дня підручник та не півторю матеріал, хоча б тезісно - нічого майже не пам'ятаю.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

нагору