Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Все, що вас цікавить чи може зацікавити до і після здачі ЗНО.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Враження від ЗНО-2014

Враження від ЗНО-2014 9 років 7 місяців тому #1812

  • Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Юра пише:
У деяких питаннях відповіді наведені неправильно. Не заплутуйте школярів.
Приклад тому є Історія України перший тест десь приблизно 27 питання про Брестський мир.
У програмі відповідь закладена не правильно!
Юра, ти пишеш про завдання цьогорічного ЗНО?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Враження від ЗНО-2014 9 років 7 місяців тому #1817

  • illona
  • illona аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 68
  • Подяка отримана: 5
  • Репутація: 0
Хоча ЗНО для абітурієнтів цього року - вже минулих етап, я все одно хочу залишити свій відгук для випускників наступних років. Адже я також користувалася порадами від 200-бальників під час підготовки до незалежного тестування. І хоча ЗНО на 200 балів я не склала з жодного предмету, ці історії мене надихали! До речі, окрім цікавих історій, я знайшла на порталі багато корисної інформації для підготовки з усіх предметів, зокрема, онлайн-тести.
Найважче було здавати українську, тому що мені подобається математика :)
З організацією проблем не було. Мала питання - задавала їх вчителям та на форумі. Відповіді чіткі, достовірні.
Списувати я й не намагалася, а навіщо ризикувати...
Результат я до речі, отримала трохи кращий ніж очікувала, особливо з української! Вдалося вступити на бюджет :)
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Враження від ЗНО-2014 9 років 7 місяців тому #1818

  • Tatiana
  • Tatiana аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 71
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 1
А я все ще в захваті від ЗНО! :cheer: Для тих, хто також не може нічого з цим зробити, пропоную прочитати статтю про ПостЗНОшний синдром. Можливо, це допоможе вам успішно розпочати студентське життя.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Враження від ЗНО-2014 9 років 2 тижнів тому #2266

  • Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
200-бальники 2014 року про своє ЗНО. Звичайно, це, так би мовити, "відмінники", але завжди треба тягнутись до свого максимуму. Вони тут розповідають чимало корисного. На жаль, ніяких секретів, хіба що в когось дуже шалене везіння :silly:

Відео історії 200-бальників 2014 року

uspih.jpg
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Враження від ЗНО-2014 9 років 1 тиждень тому #2288

  • Marina
  • Marina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 67
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Miolya пише:
200-бальники 2014 року про своє ЗНО. Звичайно, це, так би мовити, "відмінники", але завжди треба тягнутись до свого максимуму. Вони тут розповідають чимало корисного. На жаль, ніяких секретів, хіба що в когось дуже шалене везіння :silly:

Відео історії 200-бальників 2014 року

[

Круто! B) Такі історії не можуть не надихати. Я навіть хочу своєму класному керівникові запропонувати якось збиратися іноді з класом та дивитися відео 200-бальників! Тільки головне готуватися до декількох предметів, а не до одного. А то в погоні за 200 балами можна і можливість вступу іноді втратити...
А цього року ж система оцінювання має змінитися. Це означає, що тепер не буде 200-бальників, а будуть тільки ті, хто "склав" ЗНО?))
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Враження від ЗНО-2014 9 років 1 тиждень тому #2289

  • Николай
  • Николай аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 73
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 0
Система оцінювання зміниться, тепер дійсно спочатку абітурієнтів поділять на тих хто склав, і хто не склав ЗНО. А ця межа не буде більше в 124 бали, вона буде різною для різних предметів незалежного оцінювання.
Але це не означає, що не можна буде виділити фаворитів. Адже звичайно буде існувати рейтинг серед тих, хто склав ЗНО. Це ще не досягнення, коли ти тільки склав тестування...Можливо, когось із нас запросять на інтерв'ю наступного року як приклад для абітурієнтів))
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2

нагору