Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
Батьки! Об'єднуйтесь, спілкуйтесь, запитуйте.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Чи повинна школа допомагати у підготовці до ЗНО?

Чи повинна школа допомагати у підготовці до ЗНО? 9 років 4 місяців тому #1980

  • Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Цікавить думка батьків: як вважаєте?
Ось для пошуку відповіді: znoclub.com/dovidnik-zno/503-shkola-dopo...gotovtsi-do-zno.html
Долучення:
Останнє редагування: 9 років 4 місяців тому від Miolya.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Чи повинна школа допомагати у підготовці до ЗНО? 9 років 4 місяців тому #1990

  • Marina
  • Marina аватар
  • АВТОНОМНО
  • Senior Member
  • Дописи: 67
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 0
Miolya пише:
Цікавить думка батьків: як вважаєте?
Ось для пошуку відповіді: znoclub.com/dovidnik-zno/503-shkola-dopo...gotovtsi-do-zno.html

Не дуже нам школа допомогає...Стільки віршів задають вчити, а краще б ми цей час витратили на підготовку до ЗНО. У випускних класах учні мають самі обирати, що нам більше потрібно!
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Чи повинна школа допомагати у підготовці до ЗНО? 9 років 4 місяців тому #1991

  • Alice
  • Alice аватар
  • АВТОНОМНО
  • Premium Member
  • Дописи: 95
  • Подяка отримана: 2
  • Репутація: 2
Miolya пише:
Цікавить думка батьків: як вважаєте?
Ось для пошуку відповіді: znoclub.com/dovidnik-zno/503-shkola-dopo...gotovtsi-do-zno.html

Ну як так можна сказати однозначно - чи допомагає школа у підготовці до ЗНО! Звісно, якось допомогає - не було б школи, як би ми готувалися, однієї підготовки до тестування не достатньо. А в школі нас навчили навчатися - конспектувати, запам'ятовувати матеріал (навіть вірші розвивають пам'ять). Завдяки тому, що я навчалася раніше, тепер я можу розрахувати свій вільний час для самостійної підготовки, яка все ж таки важливіша, ніж у школі.
А насправді підготовка до різних предметів ЗНО не однакова - вона залежить більш за все від вчителя, який викладає предмет.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Чи повинна школа допомагати у підготовці до ЗНО? 9 років 4 місяців тому #1995

  • Эля
  • Эля аватар
  • АВТОНОМНО
  • Junior Member
  • Дописи: 30
  • Подяка отримана: 4
  • Репутація: 1
Как в статье говорится: Внешнее оценивание, значит, оно ВНЕ школы. :dry:
Готовиться ко всему, что связано с ВНО нужно самостоятельно. Мои родители говорят, что в этом и заключается ценность этого экзамена, чтобы дети не привыкали, что вместо них все делают родители или школа.
Я считаю, что школа должна хотя бы не загружать нас всякими глупостями, например, зубрежкой наизусть стихотворений, разных разборов по литературе или тем, чего нет в программе ВНО. Все равно забуду, только время теряю.
Останнє редагування: 9 років 4 місяців тому від Эля.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Чи повинна школа допомагати у підготовці до ЗНО? 9 років 4 місяців тому #1996

  • Miolya
  • Miolya аватар
  • АВТОНОМНО
  • Administrator
  • Keep smiling)
  • Дописи: 209
  • Подяка отримана: 31
  • Репутація: 7
Эля пише:
Как в статье говорится: Внешнее оценивание, значит, оно ВНЕ школы. :dry:
Готовиться ко всему, что связано с ВНО нужно самостоятельно. Мои родители говорят, что в этом и заключается ценность этого экзамена, чтобы дети не привыкали, что вместо них все делают родители или школа.
Я считаю, что школа должна хотя бы не загружать нас всякими глупостями, например, зубрежкой наизусть стихотворений, разных разборов по литературе или тем, чего нет в программе ВНО. Все равно забуду, только время теряю.

Еля, зубрьожка все-таки корисна штука: вона гарно тренує пам'ять. Самостійно її дуже важко тренувати, лінь заважає, шкода себе і свого часу. А от коли хтось "напрягає" - інше діло. Як в спортзалі. Якщо дивитись на пам'ять, як на м'яз, такий собі біцепс :P , то його можна накачати. Вдома себе важко організувати і заставити, а якщо в спортзалі тренер буде стояти над тобою, дивись за місяць і результатом будеш тішитись ;)
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Чи повинна школа допомагати у підготовці до ЗНО? 9 років 4 місяців тому #2011

  • Nadya
  • Nadya аватар
  • АВТОНОМНО
  • New Member
  • Дописи: 13
  • Подяка отримана: 1
  • Репутація: 1
А мої батьки кажуть, що нема чого на школу все валити, самій треба вчитись.
І школа точно готує до ЗНО, інакше що тоді вона робить?
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

нагору